Zámek Hrádek

detail nabídky: #327 (zpět)
Zámek Hrádek
Rádi byste překvapili Vaši manželku, manžela, přítelkyni, přítele nebo Vám jinou blízkou osobu? Připravili jsme pro Vás romantické pobyty na zámku, při kterých zažijete nádherné a nezapomenutelné chvíle. Vyberte si z naší nabídky něco originálního. Romantické pobyty na zámku jsou ideálním dárkem pro manželské páry, milenecké či přátelské dvojice k různým slavnostním událostem - narozeniny, výročí, zásnuby, dárek pro novomanžele - nebo jen tak pro radost.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 17.05.2012
lokalita: Západní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

!!!!!UBYTOVÁNÍ NA ZÁMKU OD 625,-/osoba/noc!!!!!
Cena za pokoj Classic se snídaní.

ROMANTICKÝ POBYT DE LUXE
- ubytování na 2 noci pro dvě osoby
- 2x snídaně
- 1x romantická večeře při svíčkách
- při příjezdu láhev sektu, květina pro dámu, sladké překvapení, lahvička vonné koupele
- internetové připojení na pokoji
- parkování na uzavřeném dvoře

Cena: 4 500 Kč/2 osoby/2 noci
K ceně se připočte ještě rekreační poplatek 12 Kč/osoba/noc.


Po domluvě Vám můžeme zapůjčit kola z hotelové půjčovny, dojednat vyjížďky na koních.Dále můžeme zařídit adrenalinové zážitky v nedalekém OFFPARKU. Rádi Vám zprostředkujeme masáž dle Vašeho přání či kosmetiku.

-----


OKOLÍ ZÁMKU:
Široká nabídky tipů na výlety pěší i cyklistické.
- Město Sušice ( cca4 km)
- Rozhledna Svatobor ( cca 3km)
- Hrad Velhartice (cca 10km)
- Hrad Rabí ( cca 12km)
- Národní park Šumava ( cca 18 km)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Zámek Hrádek-1 Zámek Hrádek-2 Zámek Hrádek-3 Zámek Hrádek-4 Zámek Hrádek-5 Zámek Hrádek-6 Zámek Hrádek-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek