Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání

detail nabídky: #329 (zpět)
tip
Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání
Nabízíme příjemný čtyřdenní pobyt s lyžařským vyžitím a relaxační pohodou pro dvě osoby s nástupem na ubytování v kterýkoliv den od pondělí do neděle. Pobyt tvoří ubytování pro dvě osoby na tři noci v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 3 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji (na osobu: 0,33l značkové pivo, 0,33l minerální voda, 0,25l ovocný džus, 0,33l Ledový čaj broskev, nebo citron), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na hotelovém parkovišti. Nechte se hýčkat:)!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 31.03.2011
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

4-DENNÍ LYŽAŘSKÝ A RELAXAČNÍ POBYT V TŘÍHVĚZDIČKOVÉM HOTELU S NÁSTUPEM MOŽNÝM KDYKOLIV BĚHEM TÝDNE, TEDY OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE!

Nabízíme příjemný čtyřdenní pobyt s lyžařským vyžitím a relaxační pohodou pro dvě osoby s nástupem na ubytování v kterýkoliv den od pondělí do neděle.

Pobyt tvoří:
Ubytování pro dvě osoby na tři noci v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 3 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji (na osobu: 0,33l značkové pivo, 0,33l minerální voda, 0,25l ovocný džus, 0,33l Ledový čaj broskev, nebo citron), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním hotelovém parkovišti. Popřípadě lze poskytnout na přání hosta i jednu z hotelových garáží.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna.

Hotel úzce spolupracuje se Ski areálem Deštné v Orlických horách, (cca 20 km od hotelu Panský Dům), která našim hostům poskytuje lyžařské vyžití s výběrem obtížnosti sjezdovek. Více info zde: http://skicentrum.sportprofi.cz/index.php

a s nově zbudovaným krytým bazénem v Rychnově nad Kněžnou. Tento bazén měří 25 m a nabízí 5 plaveckých drah. Kromě plavání si v něm však můžete krásně zarelaxovat díky vířivkám, aroma párám, finské sauně, 65 m dlouhém tobogánu, tropickém dešti, aj. Více info zde: http://www.bazenrk.cz/hlavni-stranka

Program lyžařského a relaxačního pobytu (výběr konkrétních dnů je na Vás):
1.Den
Příjezd do hotelu - ubytování.
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci.
2.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Odjezd vlastním automobilem do Ski areálu Deštné v Orlických horách (lyžování od 10 – 16 hod).
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci.
3.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Relaxační a rekondiční masáž celého těla v délce 60 – 80 minut v hotelu.
Plavecké a relaxační vyžití v krytém bazénu s vířivkou, saunami, aroma párami, tobogánem atd. v 5 km vzdáleném Rychnově nad Kněžnou po dobu 2 hodin pro 2 osoby.
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci. (Hotelová restaurace je otevřena do 22 hod o víkendu do 23 hod a proto komu se nechce z vířivky, může si pobyt v bazénu na vlastní náklady prodloužit:-))
4.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Odjezd z hotelu do 12 hod.

Cena pobytu pro dvě osoby obsahuje:
- Celodenní permanentku s možností uplatnění na všechny provozované vleky v areálu pro dvě osoby

- Relaxační a rekondiční masáž celého těla v délce trvání 60 – 80 minu pro dvě osoby

- Plavecké a relaxační vyžití po dobu 2 hodin v nově zbudovaném krytém bazéně s volným pohybem po jeho službách (vířivka, sauna, aroma pára, tropický déšť, 65m tobogán aj.) pro dvě osoby

- 3x večeře při svíčkách pro dvě osoby (hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku)

- Při příjezdu láhev sektu na pokoji

- Minibar na pokoji pro dvě osoby (celkem 8 nápojů)

- Ubytování v hotelu Panský Dům na 4 dny pro dvě osoby včetně bohatých snídaní (vždy formou švédského stolu).

Cena pobytu pro dvě osoby: Kč 8 299,-. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 600 Kč.

kontaktní údaje...

jméno: Ing. Martin Fiala
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-1 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-2 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-3 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-4 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-5 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-6 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek