Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání

detail nabídky: #329 (zpět)
tip
Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání
Nabízíme příjemný čtyřdenní pobyt s lyžařským vyžitím a relaxační pohodou pro dvě osoby s nástupem na ubytování v kterýkoliv den od pondělí do neděle. Pobyt tvoří ubytování pro dvě osoby na tři noci v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 3 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji (na osobu: 0,33l značkové pivo, 0,33l minerální voda, 0,25l ovocný džus, 0,33l Ledový čaj broskev, nebo citron), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na hotelovém parkovišti. Nechte se hýčkat:)!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 31.03.2011
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

4-DENNÍ LYŽAŘSKÝ A RELAXAČNÍ POBYT V TŘÍHVĚZDIČKOVÉM HOTELU S NÁSTUPEM MOŽNÝM KDYKOLIV BĚHEM TÝDNE, TEDY OD PONDĚLÍ DO NEDĚLE!

Nabízíme příjemný čtyřdenní pobyt s lyžařským vyžitím a relaxační pohodou pro dvě osoby s nástupem na ubytování v kterýkoliv den od pondělí do neděle.

Pobyt tvoří:
Ubytování pro dvě osoby na tři noci v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 3 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji (na osobu: 0,33l značkové pivo, 0,33l minerální voda, 0,25l ovocný džus, 0,33l Ledový čaj broskev, nebo citron), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním hotelovém parkovišti. Popřípadě lze poskytnout na přání hosta i jednu z hotelových garáží.

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna.

Hotel úzce spolupracuje se Ski areálem Deštné v Orlických horách, (cca 20 km od hotelu Panský Dům), která našim hostům poskytuje lyžařské vyžití s výběrem obtížnosti sjezdovek. Více info zde: http://skicentrum.sportprofi.cz/index.php

a s nově zbudovaným krytým bazénem v Rychnově nad Kněžnou. Tento bazén měří 25 m a nabízí 5 plaveckých drah. Kromě plavání si v něm však můžete krásně zarelaxovat díky vířivkám, aroma párám, finské sauně, 65 m dlouhém tobogánu, tropickém dešti, aj. Více info zde: http://www.bazenrk.cz/hlavni-stranka

Program lyžařského a relaxačního pobytu (výběr konkrétních dnů je na Vás):
1.Den
Příjezd do hotelu - ubytování.
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci.
2.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Odjezd vlastním automobilem do Ski areálu Deštné v Orlických horách (lyžování od 10 – 16 hod).
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci.
3.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Relaxační a rekondiční masáž celého těla v délce 60 – 80 minut v hotelu.
Plavecké a relaxační vyžití v krytém bazénu s vířivkou, saunami, aroma párami, tobogánem atd. v 5 km vzdáleném Rychnově nad Kněžnou po dobu 2 hodin pro 2 osoby.
Večeře při svíčkách v hotelové restauraci. (Hotelová restaurace je otevřena do 22 hod o víkendu do 23 hod a proto komu se nechce z vířivky, může si pobyt v bazénu na vlastní náklady prodloužit:-))
4.Den
Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci.
Odjezd z hotelu do 12 hod.

Cena pobytu pro dvě osoby obsahuje:
- Celodenní permanentku s možností uplatnění na všechny provozované vleky v areálu pro dvě osoby

- Relaxační a rekondiční masáž celého těla v délce trvání 60 – 80 minu pro dvě osoby

- Plavecké a relaxační vyžití po dobu 2 hodin v nově zbudovaném krytém bazéně s volným pohybem po jeho službách (vířivka, sauna, aroma pára, tropický déšť, 65m tobogán aj.) pro dvě osoby

- 3x večeře při svíčkách pro dvě osoby (hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku)

- Při příjezdu láhev sektu na pokoji

- Minibar na pokoji pro dvě osoby (celkem 8 nápojů)

- Ubytování v hotelu Panský Dům na 4 dny pro dvě osoby včetně bohatých snídaní (vždy formou švédského stolu).

Cena pobytu pro dvě osoby: Kč 8 299,-. Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + 600 Kč.

kontaktní údaje...

jméno: Ing. Martin Fiala
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-1 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-2 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-3 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-4 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-5 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-6 Luxusní 4-denní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu včetně lyžování v Orlických horách s kombinací relaxace a plavání-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek