Relaxační víkend nejen pro seniory

detail nabídky: #33 (zpět)
Relaxační víkend nejen pro seniory
ZlatáRybka.cz nabízí krásné dny na zámku obklopeném skalními městy a nádhernou přírodou. Vydejte se po stopách slavných českých dějin a ochutnejte speciality nového zámeckého restaurantu.

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 26.05.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Balíček obsahuje:

- 2x ubytování v pokojích LUX (vlastní sociální zařízení)
- 2x snídaně formou bufetu
- 2x večeře formou tříchodového menu
- talíř čerstvého ovoce, dárek při odjezdu
- 2x káva nebo čaj a sladký dezert
- možnost přikoupení perličkových, uhličitých a rašelinových koupelí, sauny, fitness, solária

cena: 3.750,- Kč (na 3 dny)
cena: 6.690,- Kč (na 5 dnů)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Relaxační víkend nejen pro seniory-1 Relaxační víkend nejen pro seniory-2 Relaxační víkend nejen pro seniory-3 Relaxační víkend nejen pro seniory-4 Relaxační víkend nejen pro seniory-5 Relaxační víkend nejen pro seniory-6 Relaxační víkend nejen pro seniory-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek