Jarní wellness 22.3. - 30.6. 2011

detail nabídky: #341 (zpět)
Jarní wellness 22.3. - 30.6. 2011
Přivítejte jaro osvěžujícím pobytem. Pozvěte třeba kamarádku a relaxujte. Rozmazlete se přírodní bylinnou koupelí nebo saunou s vůní bylinek, která Vás pohladí jak na těle, tak na duši. Navíc od nás dostanete 50% slevu na relax centrum*. Ubytování na dvě noci obsahuje: •polopenzi •30 minut přírodní bylinná koupel •30 minut relaxační masáž •1 hodina whirlpool •1 x ledový čaj a medovník •parkovné* •50% sleva na relax centrum* * platí Po-Čt - sauny (solná, bylinná - eukalypt, meduňka, bříza, pomeranč, luční kvítí, jalovec) a whirlpool Pro osobu na dvě noci 1 999,- Kč

podrobné informace...


kategorie: wellness
Datum aktualizace: 19.02.2011
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

kontaktní údaje...

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek