Jarní romantika 22.3. - 30.6. 2011

detail nabídky: #342 (zpět)
Jarní romantika 22.3. - 30.6. 2011
Vychutnejte si krásy zdejší přírody, kvetoucí stromy nebo jezero přímo u hotelu, které přímo lákají k romantickým procházkám. Navíc si užijete relaxační masáž, whirlpool nebo slevu 50%* na relax centrum. Ubytování na dvě noci pro dvě osoby obsahuje: •polopenzi •2x20 minut relaxační masáž •30 minut whirlpool •ovocná mísa •1 hodinu bowlingu •parkovné u hotelu •50%* slevu na relax centrum * platí Po-Čt - sauny (solná, bylinná - eukalypt, meduňka, bříza, pomeranč, luční kvítí, jalovec) a whirlpool Pro dvě osoby na dvě noci 2 799,- Kč

podrobné informace...


kategorie: romantika
Datum aktualizace: 19.02.2011
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

kontaktní údaje...

jméno: Activitypark Hotel Všemina
email: e.ondrejovavsemina.cz
telefon: +420 577 116 611
url: http://www.vsemina.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek