Pánská jízda (21. 3. – 30. 6. 2011)

detail nabídky: #350 (zpět)
Pánská jízda (21. 3. – 30. 6. 2011)
Cena pobytu 1690 Kč za osobu. Užijte si zasloužený odpočinek ušitý přímo pro chlapy. Ihned u příjezdu na vás čeká pivní welcome drink, na večeři pak flák masa a další den pivní lázeň nebo masáž. Hledáte i trochu pohybu nebo adrenalin? Vyzkoušejte čtyřkolky nebo paintball! Ubytování na dvě noci obsahuje: * 30 minut pivní olejovou lázeň * 20 minut masáž * večeři - Flákota pro chlapa * 2x snídaně * welcome drink * bazén * sleva na vybrané nápoje (pivo,...) Podmínky akce musí být potvrzené rezervačním oddělením.

podrobné informace...


kategorie: relax
Datum aktualizace: 17.03.2011
lokalita: Jižní Morava cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek