Pánská jízda (21. 3. – 30. 6. 2011)

detail nabídky: #350 (zpět)
Pánská jízda (21. 3. – 30. 6. 2011)
Cena pobytu 1690 Kč za osobu. Užijte si zasloužený odpočinek ušitý přímo pro chlapy. Ihned u příjezdu na vás čeká pivní welcome drink, na večeři pak flák masa a další den pivní lázeň nebo masáž. Hledáte i trochu pohybu nebo adrenalin? Vyzkoušejte čtyřkolky nebo paintball! Ubytování na dvě noci obsahuje: * 30 minut pivní olejovou lázeň * 20 minut masáž * večeři - Flákota pro chlapa * 2x snídaně * welcome drink * bazén * sleva na vybrané nápoje (pivo,...) Podmínky akce musí být potvrzené rezervačním oddělením.

podrobné informace...


kategorie: relax
Datum aktualizace: 17.03.2011
lokalita: Jižní Morava cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek