Jarní relaxační pobyt v podhůří Orlických hor v tříhvězdičkovém hotelu

detail nabídky: #356 (zpět)
Jarní relaxační pobyt v podhůří Orlických hor v tříhvězdičkovém hotelu
NAČERPEJTE NOVOU ENERGII – PROBUĎTE V SOBĚ JARO. Užijte si atmosféru jara, velikonoční pohodu formou třídenní relaxace a načerpejte novou energii v hotelu Panský Dům v podhůří Orlických hor. Nabízíme jarní víkendový pobyt pro dvě osoby s wellness: energetická masáž celého těla lávovými kameny, masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti (vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí). Pobyt tvoří ubytování pro dvě osoby na dvě noci (pátek + sobota) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, polopenze..

podrobné informace...

Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

HOTEL PANSKÝ DŮM - hotel, ve kterém se nestihnete nudit

JARNÍ RELAXAČNÍ POBYT

NAČERPEJTE NOVOU ENERGII – PROBUŤE V SOBĚ JARO.

Užijte si atmosféru jara, velikonoční pohodu formou třídenní relaxace a načerpejte novou energii v hotelu Panský Dům v podhůří Orlických hor.

Nabízíme jarní víkendový pobyt pro dvě osoby s wellness: energetická masáž celého těla lávovými kameny, masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti (vše za zvuku příjemné hudby, v klidném a nerušeném prostředí). Pobyt tvoří ubytování pro dvě osoby na dvě noci (pátek + sobota) v pokoji s moderní koupelnou a příslušenstvím, barevnou TV se SAT programy, 2 x snídaně formou švédského stolu pro 2 osoby, kompletně vybavený minibar na pokoji (na osobu: 0,5l značkové pivo, 0,33l minerální voda, 0,25l ovocný džus, 0,33l Ice Tea citron nebo broskev), polopenze pro dvě osoby formou výběru z celého jídelního lístku, parkovací místo na vlastním parkovišti.

Další služby: Na přivítanou láhev sektu na pokoji a pravý zelený čaj v kavárně. Pro milovníky cykloturistiky možnost využití místních cyklotras malebnou přírodou.

Typy na výlety: Procházky krásnou přírodou kolem řeky Orlice, z jedné strany přírodní park Lipová stráň se třemi procházkovými okruhy, na straně druhé živé centrum města s barokní stavbou Starého zámku a na okraji města Nový zámek obklopený parkem v anglickém stylu, zámek Potštejn, zámek Častolovice, hrad Potštejn, rozhledna Vrbice, Poutní místo Homol, Podorlická naučná stezka - Červeně značená naučná stezka Vás provede lesoparkem Lipová stráň a po břehu Divoké Orlice. Je dlouhá 4,8 km. Stezka nese jméno slavného občana Kostelce nad Orlicí. Na místní naučný okruh navazuje stejnojmenná dálková turistická cesta (58 km, Kostelec nad Orlicí – Ústí nad Orlicí). Při procházce vás čeká 10 zastavení.

Lesopark Lipová stráň je centrem přírodní rekreace a sportu. Prochází tudy modře značená stezka Mistra Jana Husa (1,9 km) a po zelené projdete stezkou Karla Jaromíra Erbena (3,1 km)., Místní cyklotrasy a cyklostezky a spoustu dalších…

Všechny naše pokoje jsou vybaveny novým moderním nábytkem, prostorné koupelny mají vlastní příslušenství + WC. Každý pokoj má barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, ledničku. Pro všechny hosty je bezplatně k dispozici hotelová posilovna, kterou hotel stále zdokonaluje.

Víkendový program: Pátek

- Příjezd do hotelu - ubytování. Láhev sektu na pokoji a pravý zelený čaj v kavárně - ZDARMA.
- Večeře při svíčkách a živé klavírní hudbě v hotelové restauraci, při příznivém počasí grilování na prostorné hotelové terase.

Sobota

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.
- Wellness relaxace: Energetická masáž celého těla lávovými kameny a masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti v délce 60 - 80 minut
- Večeře při svíčkách a živé klavírní hudbě v hotelové restauraci, při příznivém počasí grilování na prostorné hotelové terase.

Neděle

- Snídaně formou švédského stolu v hotelové restauraci, nebo na hotelové terase.

Cena pobytu pro dvě osoby obsahuje:

- Wellness energetickou masáž celého těla lávovými kameny a masáž obličeje pro omlazení a regeneraci pleti pro 2 osoby v délce 60 - 80 minut
- Tipy na krásné procházky po zdejším kraji včetně naučné stezky PhDr. Jiřího Gutha Jarkovského. Pro milovníky bicyklů, možnost využítí místních cyklotras
- Páteční večeře pro dvě osoby (hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku)
- Sobotní večeře pro dvě osoby (hotelové talony s možností výběru z celého jídelního lístku)
- Při příjezdu láhev sektu na pokoji
- Minibar na pokoji pro dvě osoby (celkem 10 nápojů)
- Ubytování v hotelu Panský Dům na dva dny pro dvě osoby včetně snídaně (vždy formou švédského stolu) a večeře.

Cena pobytu pro dvě osoby: Kč 3 780,-.
Při pobytu pouze jedné osoby poloviční cena + Kč 600,-

Pobytový balíček lze výhodně kombinovat s programem BUGY - DROM. Pro cenovou nabídku volejte hotel 732 22 33 99, případně Vám ji rádi zašleme na Váš e-mail.

Informace o městě Kostelec nad Orlicí, o možnostech sportovního a kulturního vyžití, o tipech na výlety Vám rádi poskytneme v kteroukoliv dobu stejně tak jako jakékoliv informace o pobytu v hotelu Panský Dům na telefonním čísle +420 732 22 33 99.

Náš hotel neúčtuje žádné poplatky za psa, pokud nekouše, netrhá, neštěká, nepere se s personálem, nečůrá na každém rohu, neulevuje si na parkovišti a nevyje celou noc....

kontaktní údaje...

jméno: Hotel Panský Dům
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu/index.php
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek