Romantický víkend za super cenu na Šumavě

detail nabídky: #358 (zpět)
Romantický víkend za super cenu na Šumavě
Přijeďte si společně užít pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji a další skvělé služby za velmi výhodnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend! A můžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc. Tato výhodná nabídka platí jen pro tento víkend.

podrobné informace...


kategorie: akce , hory , příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 17.05.2011
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Přijeďte si užít s partnerem či partnerkou pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí v Kašperských Horách, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji + výběr filmů zdarma a další skvělé služby za , velmi výhodnou konečnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend!, A nůžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc.
Na recepci Vám doporučíme ty nejhezčí výlety a budeme se o Vás starat tak, abyste na Vás společný víkend na Šumavě dlouho nezapomněli...
Přichystáme Vám příjemné studio s vlastní kuchyňkou, lcd TV a koupelnou, připojení na wifi je již dnes samozřejmostí. K dispozici máme také velmi pěknou relaxační zahradu s houpací sítí a posezením...
Užijte si krásný víkend ve dvou!

Kontakt:
Aparthotel Šumava 2000
Telefon 376 546 910
Kašperské Hory
,

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend za super cenu na Šumavě-1 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-2 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-3 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-4 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-5 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-6

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek