Romantický víkend za super cenu na Šumavě

detail nabídky: #358 (zpět)
Romantický víkend za super cenu na Šumavě
Přijeďte si společně užít pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji a další skvělé služby za velmi výhodnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend! A můžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc. Tato výhodná nabídka platí jen pro tento víkend.

podrobné informace...


kategorie: akce , hory , příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 17.05.2011
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Přijeďte si užít s partnerem či partnerkou pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí v Kašperských Horách, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji + výběr filmů zdarma a další skvělé služby za , velmi výhodnou konečnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend!, A nůžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc.
Na recepci Vám doporučíme ty nejhezčí výlety a budeme se o Vás starat tak, abyste na Vás společný víkend na Šumavě dlouho nezapomněli...
Přichystáme Vám příjemné studio s vlastní kuchyňkou, lcd TV a koupelnou, připojení na wifi je již dnes samozřejmostí. K dispozici máme také velmi pěknou relaxační zahradu s houpací sítí a posezením...
Užijte si krásný víkend ve dvou!

Kontakt:
Aparthotel Šumava 2000
Telefon 376 546 910
Kašperské Hory
,

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend za super cenu na Šumavě-1 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-2 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-3 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-4 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-5 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-6

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek