Romantický víkend za super cenu na Šumavě

detail nabídky: #358 (zpět)
Romantický víkend za super cenu na Šumavě
Přijeďte si společně užít pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji a další skvělé služby za velmi výhodnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend! A můžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc. Tato výhodná nabídka platí jen pro tento víkend.

podrobné informace...


kategorie: akce , hory , příroda , relax , romantika
Datum aktualizace: 17.05.2011
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Přijeďte si užít s partnerem či partnerkou pohodu a jarní romantiku na Šumavu o víkendu 27.-29.5.2011. Komfortní ubytování v rodinném hotelu na historickém náměstí v Kašperských Horách, vířivka se sektem pro dva + wellness centrum, čokoládové fondue, luxusní snídaně do postele, horská kola k dispozici, DVD na pokoji + výběr filmů zdarma a další skvělé služby za , velmi výhodnou konečnou cenu 2.990,- Kč pro dvě osoby na celý víkend!, A nůžete si pobyt ještě prodloužit za 990 Kč pro dva / noc.
Na recepci Vám doporučíme ty nejhezčí výlety a budeme se o Vás starat tak, abyste na Vás společný víkend na Šumavě dlouho nezapomněli...
Přichystáme Vám příjemné studio s vlastní kuchyňkou, lcd TV a koupelnou, připojení na wifi je již dnes samozřejmostí. K dispozici máme také velmi pěknou relaxační zahradu s houpací sítí a posezením...
Užijte si krásný víkend ve dvou!

Kontakt:
Aparthotel Šumava 2000
Telefon 376 546 910
Kašperské Hory
,

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend za super cenu na Šumavě-1 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-2 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-3 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-4 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-5 Romantický víkend za super cenu na Šumavě-6

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek