Romantický víkend pro dva v Brně

detail nabídky: #40 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva v Brně
ZlataRybka.cz připravila romantický luxusní víkend v nově otevřeném Design Hotelu Brno Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu. Nezapomenutelným zážitkem „plavby“ bude degustační gastronomické menu z kuchyních celého světa...

podrobné informace...


kategorie: jídlo, pití , romantika , sport
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování tyto originální lodní kajuty (pokoje): 12 posádkových dvoulůžkových kajut, 5 luxusních důstojnických dvoulůžkových kajut, 1 exkluzivní kapitánskou kajutu (apartmán). Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, pevným vysokorychlostním připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Stravování:

Vedle A la carte připravujeme business lunche a degustační gastronomické „plavby“ po kuchyních celého světa. V létních měsících pak nabízíme na Summer Patio letní menu – chutné saláty a speciality z venkovního grilu s použitím exkluzivních kořenících směsí Romana Hadrbolce. Máte se na co těšit!

Tipy:

Design Hotel Noem Arch nabízí aktivní vyplnění volného času jak pro hotelové hosty, tak i pro další návštěvníky komplexu. Připravili pro Vás golfové simulátory, USSPA Wellness Centrum a mnoho tipů na různé aktivity.

Balíček obsahuje

- 2x ubytování v komfortní důstojnické kajutě
- welcome drink při příjezdu na pokoji
- 1x večeře pro 2 osoby formou degustačního menu
- 2x coctail z široké nabídky
- 1 hodina pobytu ve whirpoolu (pro 2 osoby) nebo 1x hodina na golfovém simulátoru

cena: 6.990,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva v Brně-1 Romantický víkend pro dva v Brně-2 Romantický víkend pro dva v Brně-3 Romantický víkend pro dva v Brně-4 Romantický víkend pro dva v Brně-5

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek