6 990,- Romantický víkend pro dva v Brně

Romantický víkend pro dva v Brně ZlataRybka.cz připravila romantický luxusní víkend v nově otevřeném Design Hotelu Brno Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu. Nezapomenutelným zážitkem „plavby“ bude degustační gastronomické menu z kuchyních celého světa...

kategorie: jídlo, pití, romantika, sport lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Romantický víkend pro dva v Brně Romantický víkend pro dva v Brně Romantický víkend pro dva v Brně Romantický víkend pro dva v Brně

Ubytování:

Design Hotel Noem Arch Vám nabízí k ubytování tyto originální lodní kajuty (pokoje): 12 posádkových dvoulůžkových kajut, 5 luxusních důstojnických dvoulůžkových kajut, 1 exkluzivní kapitánskou kajutu (apartmán). Každá kajuta (pokoj) je vybavena komfortním stylovým nábytkem, klimatizací, minibarem, sejfem, LCD televizorem, telefonem s přímou volbou, pevným vysokorychlostním připojením na internet, sprchovým koutem s kvalitní přírodní kosmetikou a vysoušečem vlasů.

Stravování:

Vedle A la carte připravujeme business lunche a degustační gastronomické „plavby“ po kuchyních celého světa. V létních měsících pak nabízíme na Summer Patio letní menu – chutné saláty a speciality z venkovního grilu s použitím exkluzivních kořenících směsí Romana Hadrbolce. Máte se na co těšit!

Tipy:

Design Hotel Noem Arch nabízí aktivní vyplnění volného času jak pro hotelové hosty, tak i pro další návštěvníky komplexu. Připravili pro Vás golfové simulátory, USSPA Wellness Centrum a mnoho tipů na různé aktivity.

Balíček obsahuje

- 2x ubytování v komfortní důstojnické kajutě
- welcome drink při příjezdu na pokoji
- 1x večeře pro 2 osoby formou degustačního menu
- 2x coctail z široké nabídky
- 1 hodina pobytu ve whirpoolu (pro 2 osoby) nebo 1x hodina na golfovém simulátoru

cena: 6.990,- Kč

jméno: Zlatá Rybka
email: infozlatarybka.cz
telefon: +420 723 222 170
url: http://www.zlatarybka.cz