Romantický víkendový pobyt

detail nabídky: #406 (zpět)
Romantický víkendový pobyt
Prožijte nezapomenutelný víkend v Žatci, v metropoli chmele a piva. Pobyt zahrnuje: * Uvítací drink * Ubytování v krásném apartmá na 2 noci * Masáž - překvapení pro partnera * Romantická večeře pro 2 osoby * Brzký příjezd, pozdní odjezd * Snídaně - pokojová služba

podrobné informace...


kategorie: romantika
Datum aktualizace: 10.01.2013
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Vítejte v Hotelu Zlatý Lev!Užijte si ideální kombinaci fantastické polohy v srdci města Žatec, luxusních pokojů s výhledem na město a profesionálních hotelových služeb. Zrenovovaná a zrekonstruovaná budova ze začátku minulého století dodává hotelu jedinečné kouzlo. Vybrat si můžete z 29 prostorných nekuřáckých pokojů. Pokoje jsou vybaveny luxusní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a fénem, dvoulůžkem, satelitní TV, Wifi, telefonem s přímou volbou, minibarem, sejfem atd. Recepce je našim hostům k dispozici nonstop. Náš kvalifikovaný personál je vždy připraven pomoci a Váš pobyt udělat speciální. Přijeďte si odpočinout do nového wellness centra!!

kontaktní údaje...

jméno: Hotel Zlatý Lev, recepce
email: recepcezlaty-lev.cz
telefon: +420 777 800 542
url: http://www.zlaty-lev.cz/cz/kontakty
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek