Historické Louny a Žatec

detail nabídky: #419 (zpět)
Historické Louny a Žatec
Nabízíme pobyt v tříhvězdičkovém hotelu Caramell v Lounech, při kterém můžete poznat Louny s jejich chrámem sv. Mikuláše, městskými hradbami, galerií Benedikta Rejta a historickým středem a město Žatec a jeho Chrám chmele a piva, historické centrum i okolí obou měst s menhiry, Českým středohořím a chmelnicemi. Na výlet můžete vyrazit svým vozem, ale i jako pěší turisté či cykloturisté, kterým rádi jejich kola uschováme bezplatně v našem hotelu. Pokud chcete přijet s dětmi, máme k dispozici dětskou postýlku či přistýlky pro větší děti.

podrobné informace...


kategorie: Velikonoce , památky
Datum aktualizace: 12.03.2012
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Jako průvodce po cestách Dolním Poohřím doporučujeme www.branadocech.cz

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Historické Louny a Žatec-1 Historické Louny a Žatec-2 Historické Louny a Žatec-3 Historické Louny a Žatec-4 Historické Louny a Žatec-5 Historické Louny a Žatec-6 Historické Louny a Žatec-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek