Historické Louny a Žatec

detail nabídky: #419 (zpět)
Historické Louny a Žatec
Nabízíme pobyt v tříhvězdičkovém hotelu Caramell v Lounech, při kterém můžete poznat Louny s jejich chrámem sv. Mikuláše, městskými hradbami, galerií Benedikta Rejta a historickým středem a město Žatec a jeho Chrám chmele a piva, historické centrum i okolí obou měst s menhiry, Českým středohořím a chmelnicemi. Na výlet můžete vyrazit svým vozem, ale i jako pěší turisté či cykloturisté, kterým rádi jejich kola uschováme bezplatně v našem hotelu. Pokud chcete přijet s dětmi, máme k dispozici dětskou postýlku či přistýlky pro větší děti.

podrobné informace...


kategorie: Velikonoce , památky
Datum aktualizace: 12.03.2012
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Jako průvodce po cestách Dolním Poohřím doporučujeme www.branadocech.cz

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Historické Louny a Žatec-1 Historické Louny a Žatec-2 Historické Louny a Žatec-3 Historické Louny a Žatec-4 Historické Louny a Žatec-5 Historické Louny a Žatec-6 Historické Louny a Žatec-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek