Romantický víkend pro dva na horách

detail nabídky: #42 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva na horách
Máte dost městského ruchu? Všude samá auta, stres, termíny, nepřijemný šéf... a práce která nikdy nekončí. Zapoměňte na práci, ZlataRybka.cz pro Vás připravila nezapomenutlený víkend pro dva daleko od všeho ruchu velkoměsta. Prožijte klidné a romantické chvíle v krásné přírodě Krkonoš!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Harrachovka se nachází na klidném místě přibližně 700 m od lyžařského areálu. Centrum města Harrachov s obchody, restauracemi a zábavními podniky je vzdáleno asi 200 m. Letní koupaliště je vzdáleno přibližně 1 km. V blízkém okolí doporučujeme k navštívení Mumlavské vodopády, skokanské můstky, muzeum "Šindelka", sklárnu a minipivovar s muzeem skla, bobovou dráhu...

Víkendový balíček obsahuje:

- 3x ubytování s polopenzí
- 1x uvítací slavnostní večeře se sektem
- 1x přísadová koupel s vůní dle vlastního výběru
- 1x masáž horkými kameny
- 1x sauna (infrasauna), pára
- 1x voňavý dáreček
- 3x bazén s whirpoolem
- ovoce na pokoj
- zapůjčení županu po celou dobu pobytu

cena: 8.590,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva na horách-1 Romantický víkend pro dva na horách-2 Romantický víkend pro dva na horách-3 Romantický víkend pro dva na horách-4

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek