Romantický víkend pro dva na horách

detail nabídky: #42 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva na horách
Máte dost městského ruchu? Všude samá auta, stres, termíny, nepřijemný šéf... a práce která nikdy nekončí. Zapoměňte na práci, ZlataRybka.cz pro Vás připravila nezapomenutlený víkend pro dva daleko od všeho ruchu velkoměsta. Prožijte klidné a romantické chvíle v krásné přírodě Krkonoš!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Harrachovka se nachází na klidném místě přibližně 700 m od lyžařského areálu. Centrum města Harrachov s obchody, restauracemi a zábavními podniky je vzdáleno asi 200 m. Letní koupaliště je vzdáleno přibližně 1 km. V blízkém okolí doporučujeme k navštívení Mumlavské vodopády, skokanské můstky, muzeum "Šindelka", sklárnu a minipivovar s muzeem skla, bobovou dráhu...

Víkendový balíček obsahuje:

- 3x ubytování s polopenzí
- 1x uvítací slavnostní večeře se sektem
- 1x přísadová koupel s vůní dle vlastního výběru
- 1x masáž horkými kameny
- 1x sauna (infrasauna), pára
- 1x voňavý dáreček
- 3x bazén s whirpoolem
- ovoce na pokoj
- zapůjčení županu po celou dobu pobytu

cena: 8.590,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva na horách-1 Romantický víkend pro dva na horách-2 Romantický víkend pro dva na horách-3 Romantický víkend pro dva na horách-4

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek