Romantický víkend pro dva na horách

detail nabídky: #42 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva na horách
Máte dost městského ruchu? Všude samá auta, stres, termíny, nepřijemný šéf... a práce která nikdy nekončí. Zapoměňte na práci, ZlataRybka.cz pro Vás připravila nezapomenutlený víkend pro dva daleko od všeho ruchu velkoměsta. Prožijte klidné a romantické chvíle v krásné přírodě Krkonoš!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Harrachovka se nachází na klidném místě přibližně 700 m od lyžařského areálu. Centrum města Harrachov s obchody, restauracemi a zábavními podniky je vzdáleno asi 200 m. Letní koupaliště je vzdáleno přibližně 1 km. V blízkém okolí doporučujeme k navštívení Mumlavské vodopády, skokanské můstky, muzeum "Šindelka", sklárnu a minipivovar s muzeem skla, bobovou dráhu...

Víkendový balíček obsahuje:

- 3x ubytování s polopenzí
- 1x uvítací slavnostní večeře se sektem
- 1x přísadová koupel s vůní dle vlastního výběru
- 1x masáž horkými kameny
- 1x sauna (infrasauna), pára
- 1x voňavý dáreček
- 3x bazén s whirpoolem
- ovoce na pokoj
- zapůjčení županu po celou dobu pobytu

cena: 8.590,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva na horách-1 Romantický víkend pro dva na horách-2 Romantický víkend pro dva na horách-3 Romantický víkend pro dva na horách-4

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek