Hotel Radun****

detail nabídky: #421 (zpět)

Hotel Radun**** 6 860,-

Nový rodinný design hotel Radun**** v Luhačovicích vznikl komplexní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Poloha hotelu je ideální. Nachází se v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu. Kavárenská restaurace hotelu je proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.03.2012
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Romantický víkend pro dva - můžete přijet i ve všední dny

V novém rodinném ****hotelu Radun víme, že každý pár touží alespoň na chvíli uniknout před shonem a užívat si naplno jeden druhého. Proto jsme pro Vás připravili pobyt plný příjemného odpočinku ve dvou a budeme Vás hýčkat a rozmazlovat ve stylovém prostředí památkově chráněné vily architekta Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století.


Počet dní: 3 | Počet nocí: 2

Pobyt obsahuje:
- 2 x ubytování ve stylovém dvoulůžkovém pokoji
- 2 x stravování formou Penze dobré pohody
o vitální snídaně formou studeného i teplého bufetu
o sladké odpolední občerstvení s kávou nebo čajem v kavárenské restauraci
o čtyřchodové gurmánské večerní menu
- láhev sektu na Vašem pokoji při svíčkách doplněná ovocnou mísou
- večerní romantický klavír při svíčkách
- na přání snídaně na pokoj
- masáž pro dva
- volný vstup do vodního ráje přilehlé nové kryté Městské plovárny se slunícími terasami (25m plavecký bazén, zážitkový bazén s masážními tryskami, dětský bazének, whirpool, parní komora)
- servis na pokoj zdarma
- internet zdarma
- zdarma zapůjčení holí Nordic Walking
- prohlídka funkcionalistické vily s majiteli

kontaktní údaje...

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek