Hotel Radun****

detail nabídky: #421 (zpět)

Hotel Radun**** 6 860,-

Nový rodinný design hotel Radun**** v Luhačovicích vznikl komplexní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání. Poloha hotelu je ideální. Nachází se v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu. Kavárenská restaurace hotelu je proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.03.2012
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Romantický víkend pro dva - můžete přijet i ve všední dny

V novém rodinném ****hotelu Radun víme, že každý pár touží alespoň na chvíli uniknout před shonem a užívat si naplno jeden druhého. Proto jsme pro Vás připravili pobyt plný příjemného odpočinku ve dvou a budeme Vás hýčkat a rozmazlovat ve stylovém prostředí památkově chráněné vily architekta Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století.


Počet dní: 3 | Počet nocí: 2

Pobyt obsahuje:
- 2 x ubytování ve stylovém dvoulůžkovém pokoji
- 2 x stravování formou Penze dobré pohody
o vitální snídaně formou studeného i teplého bufetu
o sladké odpolední občerstvení s kávou nebo čajem v kavárenské restauraci
o čtyřchodové gurmánské večerní menu
- láhev sektu na Vašem pokoji při svíčkách doplněná ovocnou mísou
- večerní romantický klavír při svíčkách
- na přání snídaně na pokoj
- masáž pro dva
- volný vstup do vodního ráje přilehlé nové kryté Městské plovárny se slunícími terasami (25m plavecký bazén, zážitkový bazén s masážními tryskami, dětský bazének, whirpool, parní komora)
- servis na pokoj zdarma
- internet zdarma
- zdarma zapůjčení holí Nordic Walking
- prohlídka funkcionalistické vily s majiteli

kontaktní údaje...

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek