Relaxační wellness pobyt v Penzionu Sluníčko ***

detail nabídky: #424 (zpět)
Relaxační wellness pobyt v Penzionu Sluníčko ***
Máte pocit, že potřebujete uniknout šedé realitě všedních dnů? Zveme Vás do okouzlujících Moravskoslezských Beskyd, kde jistě naleznete úlevu kterou hledáte. Nechejte se hýčkat v rodinném penzionu Sluníčko*** v obci Ostravice, pod Lysou horou. Odpočiňte si v bublající vířivce, inhalujte léčivý vzduch v Seaclimate infra kabině a relaxujte s překrásným výhledem na Beskydské hory

podrobné informace...


kategorie: Velikonoce , wellness
Datum aktualizace: 22.03.2012
lokalita: Severní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

499,-Kč/osoba/třetí noc se snídaní za hubičku

Cena zahrnuje:
ubytování na 2 noci v pokojích kategorie *** superior (sociální zařízení, LCD televizor s DVD a rádiem, trezor, minibar, fén, ručníky, osušky, župany s pantoflemi jsou také k dispozici).
Polopenze: snídaně podávána formou švédských stolů s teplými nápoji a večeře výběrem ze 3 menu s polévkou, přílohou, salátem a dezertem
1 hod. v privátním wellness sluníčko: whirpool, infra parní kabina se Seaclimate, vyhřívaná lehátka s kouzelným výhledem (na osobu/pobyt)
relaxační celková masáž
krytý plavecký bazén v relaxcentru Sepetná s whirpoolem a parní kabinou se spoustou vodních atrakcí v provozních hodinách
wifi internet
zapůjčení holí na NORDIC Walking
Doporučujeme:
širokou nabídku masáží, saunu, zapůjčení SEGWAYÍ
dvoudráhový bowling, turbosolárium
pedikúra, manikúra, kosmetika – lze zajistit u objednávky od dvou osob

Příplatek za pokoj LUX(vířivá vana)a jednolůžkový pokoj 400,- Kč/pobyt/2 noci.

Platnost nabídky do 20. 12. 2012, mimo Velikonočního pobytu a letních prázdnin.

kontaktní údaje...

jméno: Penzion Sluníčko ***
email: slunickosepetna.cz
telefon: +420 603 852 100
url: http://www.slunicko-penzion.cz/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek