Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta

detail nabídky: #428 (zpět)
Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta
Rodinný penzion Badinka naleznete v krásném a klidném prostředí rekreační oblasti Svojanov mezi Mírovem a Moravskou Třebovou. Svojanov u Borušova je vyhledávaným rekreačním střediskem s individuálním ubytováním.Okolí penzionu svými kopci a turistickými cestami láká i začátečníky a milovníky Nordic walkingu,turisty,cyklisty a milovníky přírody,kteří si chtějí užít čisté,klidné přírody.Penzion disponuje masérnou, kde se můžete po náročném sportovním dni skutečně uvolnit, a také rodinným bazénem se slanou vodou. V penzionu Badinka se nachází také příjemná restaurace, která vaří i bezlepkově.

podrobné informace...


kategorie: cyklistika , příroda , sport , wellness
Datum aktualizace: 23.03.2012
lokalita: Východní Čechy cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Dovolujeme si Vás pozvat do rodinného penzionu Badinka, který naleznete v krásném a klidném prostředí rekreační oblasti Svojanov. Svojanov u Borušova je vyhledávaným rekreačním sřediskem s individuálním ubytováním
Svojanov je součástí obce Borušov leží 12 kilometrů severovýchodně od Moravské Třebové, po státní silnici E35, směrem na Mohelnici (15km) . Na hranicích obce končí Pardubický kraj a začíná kraj Olomoucký.
Badinka je penzion v kopcích mezi Mírovem a Moravskou Třebovou. K výletům na kole a nejen na kole láká opravdu mnoho kopců, z nichž je každý druhý prudký a tak si zde libují zejména kopcůchtiví cyklisté. Okolí penzionu je protkané cyklostezkami.
Krásné prostředí ve kterém se penzion nachází svými kopci a turistickými cestami láká i začátečníky a milovníky Nordic walkingu a turisty, kteří si chtějí užít čisté,klidné přírody.
V zimě okolí penzionu láká k využití běžek,okolní kopce lákají k využítí saní a dalších zimních hrátek.
Když Vám vyhládne na cestě našim regionem velmi rádi Vás uvítáme v naší restauraci, kde se vaří i bezlepková jídla.
Budete-li si chtít odpočinout, uvolnit mysl navštivte naše wellness centrum,kde si můžete vybrat Vám příjemnou proceduru a uvolnit svou mysl a tělo od stresu a starostí všedního dne.
Pro Vaše ratolesti je připravena uvnitř objektu prostorná herna. Tel. +420 731 364 595 email: penzionbadinka@gmail.com

kontaktní údaje...

jméno: Penzion Badinka
email: penzionbadinkagmail.com
telefon: +420 731 364 595
url: http://www.badinka.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-1 Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-2 Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-3 Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-4 Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-5 Dovolená Relaxace Odpočinek Bezlepková dieta-6

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek