Romantický víkend pro dva v Liberci

detail nabídky: #43 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva v Liberci
ZlataRybka.cz nabízí nezapomenutelný romantický víkend v Liberci, v luxusním **** Grandhotel Zlatý lev. Nádherné prostředí pod Sněžkou přímo vybízí buď k výletům či jen k odpočinku v hotelovém Relax centru - sauna, parní kabiny, whirlpool, fitness...

podrobné informace...


kategorie: hory , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Clarion Grandhotel Zlatý lev**** Liberec je umístěn v parkové zóně města Liberec, prakticky v jeho centru. Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Nabízí klid a výborné zázemí po celkové rekonstrukci. Pýchou hotelu je secesní apartmán pro náročné hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou, TV, SAT, fénem, rádiem, minibarem, telefonem s přímou volbou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x romantické ubytování pro dva v komfortně vybavených pokojích **** Grandhotelu
- 2x snídaně pro dva podávaná ve Vašem pokoji
- 1x romantická večeře pro dva při svíčkách v Grandrestaurantu
- 1x dáreček na pokoji při příjezdu
- zdarma vstup do Relax centra po 19.15h - whirlpool, sauna, parní kabiny, masážní sprchy, fitness.

cena: 4.599,- Kč (pokoj superior se sprchou)
cena: 4.999,- Kč (pokoj superior s vanou)
cena: 6.999,- Kč (secesní apartmá)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva v Liberci-1 Romantický víkend pro dva v Liberci-2 Romantický víkend pro dva v Liberci-3 Romantický víkend pro dva v Liberci-4 Romantický víkend pro dva v Liberci-5 Romantický víkend pro dva v Liberci-6 Romantický víkend pro dva v Liberci-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek