Romantický víkend pro dva v Liberci

detail nabídky: #43 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva v Liberci
ZlataRybka.cz nabízí nezapomenutelný romantický víkend v Liberci, v luxusním **** Grandhotel Zlatý lev. Nádherné prostředí pod Sněžkou přímo vybízí buď k výletům či jen k odpočinku v hotelovém Relax centru - sauna, parní kabiny, whirlpool, fitness...

podrobné informace...


kategorie: hory , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Clarion Grandhotel Zlatý lev**** Liberec je umístěn v parkové zóně města Liberec, prakticky v jeho centru. Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Nabízí klid a výborné zázemí po celkové rekonstrukci. Pýchou hotelu je secesní apartmán pro náročné hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou, TV, SAT, fénem, rádiem, minibarem, telefonem s přímou volbou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x romantické ubytování pro dva v komfortně vybavených pokojích **** Grandhotelu
- 2x snídaně pro dva podávaná ve Vašem pokoji
- 1x romantická večeře pro dva při svíčkách v Grandrestaurantu
- 1x dáreček na pokoji při příjezdu
- zdarma vstup do Relax centra po 19.15h - whirlpool, sauna, parní kabiny, masážní sprchy, fitness.

cena: 4.599,- Kč (pokoj superior se sprchou)
cena: 4.999,- Kč (pokoj superior s vanou)
cena: 6.999,- Kč (secesní apartmá)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva v Liberci-1 Romantický víkend pro dva v Liberci-2 Romantický víkend pro dva v Liberci-3 Romantický víkend pro dva v Liberci-4 Romantický víkend pro dva v Liberci-5 Romantický víkend pro dva v Liberci-6 Romantický víkend pro dva v Liberci-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek