Romantický víkend pro dva v Liberci

detail nabídky: #43 (zpět)
tip
Romantický víkend pro dva v Liberci
ZlataRybka.cz nabízí nezapomenutelný romantický víkend v Liberci, v luxusním **** Grandhotel Zlatý lev. Nádherné prostředí pod Sněžkou přímo vybízí buď k výletům či jen k odpočinku v hotelovém Relax centru - sauna, parní kabiny, whirlpool, fitness...

podrobné informace...


kategorie: hory , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Clarion Grandhotel Zlatý lev**** Liberec je umístěn v parkové zóně města Liberec, prakticky v jeho centru. Hotel je pro hosty otevřen od roku 1906, kdy jej u příležitosti Česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Nabízí klid a výborné zázemí po celkové rekonstrukci. Pýchou hotelu je secesní apartmán pro náročné hosty. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchovým koutem nebo vanou, TV, SAT, fénem, rádiem, minibarem, telefonem s přímou volbou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x romantické ubytování pro dva v komfortně vybavených pokojích **** Grandhotelu
- 2x snídaně pro dva podávaná ve Vašem pokoji
- 1x romantická večeře pro dva při svíčkách v Grandrestaurantu
- 1x dáreček na pokoji při příjezdu
- zdarma vstup do Relax centra po 19.15h - whirlpool, sauna, parní kabiny, masážní sprchy, fitness.

cena: 4.599,- Kč (pokoj superior se sprchou)
cena: 4.999,- Kč (pokoj superior s vanou)
cena: 6.999,- Kč (secesní apartmá)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva v Liberci-1 Romantický víkend pro dva v Liberci-2 Romantický víkend pro dva v Liberci-3 Romantický víkend pro dva v Liberci-4 Romantický víkend pro dva v Liberci-5 Romantický víkend pro dva v Liberci-6 Romantický víkend pro dva v Liberci-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek