Romantický víkend v srdci Šumavy

detail nabídky: #430 (zpět)
Romantický víkend v srdci Šumavy
Rodinný penzion s restaurací nabízí ubytování na Šumavě v blízkosti lesa a řeky Otavy. K dispozici je 26 lůžek, pokoje s vlastním soc. zařízením a TV. Letní terasa, uzavřené parkoviště, ohniště, dětské hřiště.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 28.03.2012
lokalita: Západní Čechy cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Šumava má své kouzlo po celý rok, v každém ročním období. Přijeďte se k nám přesvědčit. Poskytneme příjemné ubytování rodinám s dětmi, zajistíme firemní školení, skupinové akce a srazy, svatby, oslavy - to vše v překrásném prostředí Šumavy a na klidném místě. Zajistíme Vám pohoštění a občerstvení dle Vašich představ, pomůžeme s výběrem programu a zábavy. Pro skupiny poskytneme po dohodě výrazné slevy. Veškeré nejasnosti, ověření volné kapacity a případné dotazy Vám ochotně zodpovíme.

kontaktní údaje...

jméno: Ronald Steiger
email: rezervacepenzionvlukach.cz
telefon: +420 774 340 619
url: http://www.penzionvlukach.cz/cs/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek