Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice

detail nabídky: #454 (zpět)
Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice
Penzion Minor České Budějovice je rodinný tříhvězdičkový penzion a dovoluje si Vás pozvat a nabídnout Vám kvalitní ubytování o víkendu v kompletně vybaveném dvoulůžkovém pokoji na dvě noci za cenu 2000 Kč. Postará se o Vás ochotný a vstřícný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit příjemné ubytování se snídaní v klidné a tiché části města České Budějovice. Všechny pokoje penzionu jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí, přenosným ventilátorem a minibarem. Ubytování je situováno v příjemném a přátelském prostředí.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.07.2012
lokalita: Jižní Čechy cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Penzion Minor České Budějovice.
Rodinný tříhvězdičkový penzion a nabízí levné ubytování hotelového typu v komfortně vybavených pokojích. Kromě ubytování Vám penzion Minor České Budějovice nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště.
České Budějovice se nachází v nejkrásnějším koutu země - Česká republika - Jižní Čechy a jsou lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností, neboť v okolí města se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit. Penzion Minor lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst Český Krumlov, Třeboň, nebo Hluboká nad Vltavou, která patří mezi nejznámější české památkové rezervace s překrásnou okolní přírodou.

Dopravní dostupnost – příjezd

Penzion Minor České Budějovice se nachází v severní tiché části města, ve Školní ulici za pivovarem Budvar. K penzionu Minor je výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného parkování.
Penzion Minor je vzdálen ( cca 50 m ) od stanice autobusu MHD, který Vás dopraví do centra Českých Budějovic a v opačném směru do města Hluboká nad Vltavou.

Ubytování

Pokoje penzionu Minor jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké a jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, satelitem, televizí, přenosným ventilátorem a minibarem. Zdarma připojení k Wi-Fi internetu v celém objektu penzionu Minor.
Penzion Minor České Budějovice Vám zajistí pohodlné ubytování a postará se o Vás vstřícný a příjemný personál, který se těší na Vaši návštěvu a je připraven Vám zajistit kvalitní ubytování v Českých Budějovicích.

Služby

Penzion Minor České Budějovice je oblíben pro kvalitní a levné ubytování, výhodnou dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. K dispozici Vám bude také restaurace, kde jsou podávány snídaně a večeře.

Restaurace

Penzion Minor ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení do restaurace Restaurace je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Snídaně jsou podávány od 7:00 do 10:00 hodin. Večeře podáváme od 17:00 hodin. V restauraci je možné bezdrátové připojení k Wi-Fi internetu nebo prostřednictvím pevných internetových zásuvek.

Okolí

Penzion Minor České Budějovice doporučuje hostům tyto relaxace a aktivity v blízkém okolí:
Možnost prohlídky historického centra města České Budějovice. Exkurze v pivovaru Budvar, spojená s ochutnávkou piva. Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí. Vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře. Návštěva letní a zimní plovárny. Jízda na kolech do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy – Jihočeský kraj, za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách.
V okolí Českých Budějovic se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které je možno v rámci volného času navštívit.

kontaktní údaje...

jméno: Jaroslav Srba
email: infopenzionminor.cz
telefon: +420 387 222 735
url: http://minilink.cz/flv
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-1 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-2 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-3 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-4 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-5 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-6 Víkendový pobyt pro dvě osoby v penzionu Minor České Budějovice-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek