Užívejte si romantiku královsky!

detail nabídky: #457 (zpět)
Užívejte si romantiku královsky!
Máte výročí seznámení, sňatku? Chcete oslavit narozeniny jen ve dvou? Chcete překvapit toho, koho milujete? Chcete ji požádat o ruku? A nebo zkrátka jen toužíte vzdálit se od každodenního života? Vychutnejte si romantické pobyty v zámku Napajedla.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 23.08.2012
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Užijte si s vaší drahou polovičkou víkend dle vašich představ. Zapomeňte na běžné denní starosti a oddávejte se vzájemné blízkosti. Nechejte se hýčkat dobrým jídlem, domácími delikatesami, dokonalým servisem, klidem a pohodou v zámku Napajedla.

Balíček obsahuje:

Přivítáme Vás sklednkou šampaňského na pokoji.
První večer: romantická večeře při svíčkách ve zlatém zámeckém salonku. (tříchodové menu)
1x snídaně na pokoj.
Romantické souznění v aroma místnosti pro dvě osoby – 30 minut.
Poznejte, co vám v životě chybí – individuální konzultace za využití kineziologie a přírodních esencí – 30 min/os.
Návštěva cestopisné výstavy Afrika.
Druhý večer: labužnická degustační večeře.
Návštěva galerie vín a obrazů.
1x snídaně v zámecké restauraci.
Ubytování v pokojích: (v pokoji Odvaha - příplatek 1500,-Kč pokoj/noc, Motivace, Vitalita, Proměny, Radost za příplatek 800,-Kč/pokoj/noc)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Užívejte si romantiku královsky!-1 Užívejte si romantiku královsky!-2 Užívejte si romantiku královsky!-3 Užívejte si romantiku královsky!-4 Užívejte si romantiku královsky!-5 Užívejte si romantiku královsky!-6 Užívejte si romantiku královsky!-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek