Užívejte si romantiku královsky!

detail nabídky: #457 (zpět)
Užívejte si romantiku královsky!
Máte výročí seznámení, sňatku? Chcete oslavit narozeniny jen ve dvou? Chcete překvapit toho, koho milujete? Chcete ji požádat o ruku? A nebo zkrátka jen toužíte vzdálit se od každodenního života? Vychutnejte si romantické pobyty v zámku Napajedla.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 23.08.2012
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Užijte si s vaší drahou polovičkou víkend dle vašich představ. Zapomeňte na běžné denní starosti a oddávejte se vzájemné blízkosti. Nechejte se hýčkat dobrým jídlem, domácími delikatesami, dokonalým servisem, klidem a pohodou v zámku Napajedla.

Balíček obsahuje:

Přivítáme Vás sklednkou šampaňského na pokoji.
První večer: romantická večeře při svíčkách ve zlatém zámeckém salonku. (tříchodové menu)
1x snídaně na pokoj.
Romantické souznění v aroma místnosti pro dvě osoby – 30 minut.
Poznejte, co vám v životě chybí – individuální konzultace za využití kineziologie a přírodních esencí – 30 min/os.
Návštěva cestopisné výstavy Afrika.
Druhý večer: labužnická degustační večeře.
Návštěva galerie vín a obrazů.
1x snídaně v zámecké restauraci.
Ubytování v pokojích: (v pokoji Odvaha - příplatek 1500,-Kč pokoj/noc, Motivace, Vitalita, Proměny, Radost za příplatek 800,-Kč/pokoj/noc)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Užívejte si romantiku královsky!-1 Užívejte si romantiku královsky!-2 Užívejte si romantiku královsky!-3 Užívejte si romantiku královsky!-4 Užívejte si romantiku královsky!-5 Užívejte si romantiku královsky!-6 Užívejte si romantiku královsky!-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek