Užívejte si romantiku královsky!

detail nabídky: #457 (zpět)
Užívejte si romantiku královsky!
Máte výročí seznámení, sňatku? Chcete oslavit narozeniny jen ve dvou? Chcete překvapit toho, koho milujete? Chcete ji požádat o ruku? A nebo zkrátka jen toužíte vzdálit se od každodenního života? Vychutnejte si romantické pobyty v zámku Napajedla.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 23.08.2012
lokalita: Jižní Morava cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Užijte si s vaší drahou polovičkou víkend dle vašich představ. Zapomeňte na běžné denní starosti a oddávejte se vzájemné blízkosti. Nechejte se hýčkat dobrým jídlem, domácími delikatesami, dokonalým servisem, klidem a pohodou v zámku Napajedla.

Balíček obsahuje:

Přivítáme Vás sklednkou šampaňského na pokoji.
První večer: romantická večeře při svíčkách ve zlatém zámeckém salonku. (tříchodové menu)
1x snídaně na pokoj.
Romantické souznění v aroma místnosti pro dvě osoby – 30 minut.
Poznejte, co vám v životě chybí – individuální konzultace za využití kineziologie a přírodních esencí – 30 min/os.
Návštěva cestopisné výstavy Afrika.
Druhý večer: labužnická degustační večeře.
Návštěva galerie vín a obrazů.
1x snídaně v zámecké restauraci.
Ubytování v pokojích: (v pokoji Odvaha - příplatek 1500,-Kč pokoj/noc, Motivace, Vitalita, Proměny, Radost za příplatek 800,-Kč/pokoj/noc)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Užívejte si romantiku královsky!-1 Užívejte si romantiku královsky!-2 Užívejte si romantiku královsky!-3 Užívejte si romantiku královsky!-4 Užívejte si romantiku královsky!-5 Užívejte si romantiku královsky!-6 Užívejte si romantiku královsky!-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek