SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE

detail nabídky: #466 (zpět)
SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE
Odpočiňte si v krásném, nově zrekonstruovaném hotelu La Fresca v srdci Kroměříže, kde se snoubí historie s pohodovou atmosférou. Hotel se nachází přímo na Velkém náměstí s výhledem na komplex Zámku a zahrad, zapsaným v roce 1998 v Seznamu světového kulturního dědictví Unesco. Během Vaší návštěvy Kroměříže můžete navštívit unikátní Podzámeckou a Květnou zahradu.Brána je umístěna jen 200m od hotelu, součástí balíčku je také návštěva Arcibiskupských vinných sklepů a v případě zájmu je možné ochutnat vybraná mešní vína.V hotelu La Fresca zařídíme pro Vás veškerkeré rezervace. Těšíme se na Vás!

podrobné informace...


kategorie: kultura , památky , relax
Datum aktualizace: 23.05.2014
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Platnost balíčku: leden-květen a říjen-prosinec
Balíček zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
bohatou snídani/ po domluvě možná snídaně do postele
večeře dle vlastního výběru v hodnotě 200,- CZK na osobu
hydratační a uvolňující wellness kosmetika Thermal
vstup do Podzámecké a Květné zahrady
Návštěva Arcibiskupských vinných sklepů.
V ceně pobytu jsou zahrnuty veškeré místní poplatky a parkování před hotelem
po – čt
Celková cena: 3500,-
pá – ne
Celková cena: 3990,-

kontaktní údaje...

jméno: Ing. Vratislav Tomeček
email: hotellafresca.cz
telefon: +420 573 335 404
url: http://www.lafresca.cz/balicky.html
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-1 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-2 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-3 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-4 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-5 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-6 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek