SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE

detail nabídky: #466 (zpět)
SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE
Odpočiňte si v krásném, nově zrekonstruovaném hotelu La Fresca v srdci Kroměříže, kde se snoubí historie s pohodovou atmosférou. Hotel se nachází přímo na Velkém náměstí s výhledem na komplex Zámku a zahrad, zapsaným v roce 1998 v Seznamu světového kulturního dědictví Unesco. Během Vaší návštěvy Kroměříže můžete navštívit unikátní Podzámeckou a Květnou zahradu.Brána je umístěna jen 200m od hotelu, součástí balíčku je také návštěva Arcibiskupských vinných sklepů a v případě zájmu je možné ochutnat vybraná mešní vína.V hotelu La Fresca zařídíme pro Vás veškerkeré rezervace. Těšíme se na Vás!

podrobné informace...


kategorie: kultura , památky , relax
Datum aktualizace: 23.05.2014
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Platnost balíčku: leden-květen a říjen-prosinec
Balíček zahrnuje:
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pro 2 osoby
bohatou snídani/ po domluvě možná snídaně do postele
večeře dle vlastního výběru v hodnotě 200,- CZK na osobu
hydratační a uvolňující wellness kosmetika Thermal
vstup do Podzámecké a Květné zahrady
Návštěva Arcibiskupských vinných sklepů.
V ceně pobytu jsou zahrnuty veškeré místní poplatky a parkování před hotelem
po – čt
Celková cena: 3500,-
pá – ne
Celková cena: 3990,-

kontaktní údaje...

jméno: Ing. Vratislav Tomeček
email: hotellafresca.cz
telefon: +420 573 335 404
url: http://www.lafresca.cz/balicky.html
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-1 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-2 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-3 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-4 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-5 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-6 SENIOŘI VÍTÁNI ANEB ODHODTE PAPUČE A VYRAŽTE ZA KRÁSAMI KROMĚŘÍŽE-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek