VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK

detail nabídky: #469 (zpět)
VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK
Rezervujte si svůj zimní pobyt v Apartmánech Kouty a využijte úžasných podmínek pro lyžování v nejmodernějším areálu na Moravě s úžasnou šestisedačkovou lanovkou. Areál se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, obci Loučná nad Desnou, místní části Kouty nad Desnou umístěné v 1100m n.m. Ubytováni budete v luxusních nově vybudovaných apartmánech přímo pod sjezdovkou!

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , sport
Datum aktualizace: 24.10.2012
lokalita: Severní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

APARTMÁNY KOUTY nabízejí ubytování ve 36 apartmánech pro 2 osoby, 2+2 osoby a 3+3 osoby. Všechny apartmány jsou plně vybaveny lůžkovinami, ručníky, TV. Součástí kuchyňského koutu každého apartmánu jsou talíře, sklenice, hrníčky, pánvička, hrnec, příbory, lednice, varná konvice, sklokeramická dvou plotýnka (součástí vybavení nejsou utěrky a mycí prostředky.). Pro naše hosty nabízíme možnost parkování zdarma přímo v areálu.

Platnost balíčku: 02.01.-16.03.2013
!! BONUS: Pro tyto pobyty získáváte automaticky slevu 15% z ceny ubytování !!
Cena balíčku na 4 noci:

4.885,-Kč / dospělá osoba ubytovaná v Apartmá 2 os.
3.880,-Kč / dospělá osoba ubytovaná v Apartrmá 2+2
3.555,-Kč / dospělá osoba ubytovaná v Apartmá 3+3
Dětské ceny:

3.160,-Kč / dítě 6-12 let na přistýlce v Apartmá 2+2
2.835,-Kč / dítě 6-12 let na přistýlce v Apartmá 3+3
3.470,-Kč / dítě 13-18 let v Apartmá 2+2
3.145,-Kč / dítě 13-18 let v Apartmá 3+3
Cena balíčku obsahuje: ubytování za osobu na 4 noci se slevou 15%, snídaně formou švédského stolu, 5 denní skipas, rekreační poplatek, parking v areálu
Pozn.: vratná kauce 2000 Kč/apartmán není zahrnuta v ceně

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-1 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-2 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-3 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-4 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-5 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-6 VELKÝ LYŽAŘSKÝ BALÍČEK-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek