SENIOŘI VÍTÁNI!

detail nabídky: #479 (zpět)
SENIOŘI VÍTÁNI!
Dopřejte si klid a relaxujte! Wellness hotel Annín se nachází přímo v srdci chráněné krajinné oblasti Šumava, která je proslulá čistou přírodou, průzračným vzduchem a typickou horskou atmosférou. Nabízíme Vám neodolatelnou nabídkzu plnou pohody, regenerace a odpočinku. K uvolnění celého těla přispěje naše wellness centrum, kde se budete cítit jako v ráji. Projděte se po stezkách vedoucích od hotelu, navštivte hrady a zříceniny po okolí a večer zakončete příjemným posezením ve skvělé restauraci nabízející jak lokální speciality, tak i pokrmy z různých koutů světa.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 01.12.2014
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

- Nabídka je platná celoročně od neděle do čtvrtka (včetně čtvrteční noci) vyjma 1.7.-31.8., období Velikonoc, Vánoc, Silvestra, období státních svátků a prázdninových termínů
- Minimálně jeden z účastníků nad 60 let

V ceně balíčku:
- ubytování pro 2 osoby v komfortním pokoji
- polopenze v hotelové restauraci: bohaté snídaně formou švédských stolů, večeře formou kreditu 180 Kč / osoba / noc
- neomezený vstup do wellness centra (bazén, parní lázeň, relaxační místnost)
- vypůjčení holí na nordic walking zdarma
- parkování u hotelu zdarma
- WIFI připojení v objektu zdarma
- místní a rekreační poplatky

Cena:
2 osoby / 3 dny / 2 noci: 4 980 Kč – sleva 20 % = 3 980 Kč
2 osoby / 4 dny / 3 noci: 7 470 Kč – sleva 25 % = 5 605 Kč
2 osoby / 5 dní / 4 noci: 9 960 Kč – sleva 25 % = 7 470 Kč
2 osoby / 6 dní / 5 nocí: 12 450 Kč – sleva 25 % = 9 340 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

SENIOŘI VÍTÁNI!-1 SENIOŘI VÍTÁNI!-2 SENIOŘI VÍTÁNI!-3 SENIOŘI VÍTÁNI!-4 SENIOŘI VÍTÁNI!-5 SENIOŘI VÍTÁNI!-6 SENIOŘI VÍTÁNI!-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek