Pivní lázeň BBB s ubytováním

detail nabídky: #482 (zpět)
Pivní lázeň BBB s  ubytováním
Vyzkoušejte úžasné originální pivní lázně BBB v historickém Táboře.Tento balíček zaručeně potěší všechny milovníky a milovnice dobrého a řízného chmelového nektaru.Hotel Dvořák**** Tábor byl v roce 2005 opraven z pivovaru,kde se skutečně po mnoho staletí vařilo pivo. Dle historiků zde i v jednom z pokojů zemřel hlavní sládek, jelikož nechtěl nikomu pivovar přenechat. Již od středověku je známo,že koupele v kvasnicovém pivu mají léčivý účinek a jsou vynikající prevencí.Pivní kal a pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky,které pročišťují organismus.

podrobné informace...


kategorie: relax , wellness
Datum aktualizace: 15.03.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Hlavní složkou ,, pivní lázně´´je voda o teplotě
35+2 st C. Voda je obohacena přísadami, ze kterých se
vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot aj.
Procedura obsahuje:
Bazén
Bylinkovou finskou saunu a relaxaci
Pivní lázeň
Odpočinek ve slámovém loži

Celá procedura funguje i jako aromaterapie.
Během koupele si můžete dopřát neomezené množství
čepovaného skvělého piva, není to úžasné?
Pivní lázně a ovesné lože je originální chráněná procedura.
K originálním pivním lázním BBB si můžete dokoupit Kleopatřinu mléčnou lázeň, která tento skvělý zážitek ještě více umocní. A to vše na 600 m2.
Máte možnost vyzkoušet skvělé masáže dle vlastního výběru na které Vám poskytneme 15 % slevu.
Po skvělých procedurách Vás velmi rádi uvítáme v naší stylové restauraci La Cave, kde Vám poskytneme 15% slevu na konzumaci.
Parkování Vám umožníme přímo na nádvoří hotelu.
Přijeďte k nám odpočívat !!!

V ceně balíčku je zahrnuta pivní lázeň, ubytování
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu superior s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, SAT TV, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.

Sleva 15 % na konzumaci v hotelové restauraci La Cave

CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
3.300,- CZK / 2 osoby / 1 noci
4.900,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Pivní lázeň BBB s  ubytováním-1 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-2 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-3 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-4 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-5 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-6 Pivní lázeň BBB s  ubytováním-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek