Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci

detail nabídky: #484 (zpět)
Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci
Patříte k milovníkům nevšední gastronomie?Nechcete se spokojit s fádní nabídkou jídel,které nabízí většina restaurací?V tom případě jsme pro Vás tou správnou volbou – vaříme totiž poctivě a výhradně z kvalitních lokálních surovin.Přijeďte se přesvědčit,čeká na Vás třídenní pobyt v krásném prostředí hotelu Dvořák****,během něhož budete mít jedinečnou příležitost ochutnat degustační menu výhradně z jihočeských farmářských produktů,sestavené šéfkuchařem hotelu Ondřejem Dvořákem,držitelem mnoha ocenění.Kromě výtečné večeře na Vás při příjezdu bude v pokoji čekat uvítací přípitek a občerstvení.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 15.03.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Po gastronomickém zážitku můžete navštívit naše nově otevřené originální pivní lázně BBB a Kleopatřinu mléčnou koupel. Vše umocníte masážemi, kosmetikou, kadeřníkem. A to vše na 600m2.
Poskytneme Vám také parkování přímo na nádvoří hotelu.
Hotel Dvořák**** nabízí třídenní pobyt (2 noci), jehož součástí je večeře v podobě unikátního degustačního menu. Dále zahrnuje uvítací přípitek při příjezdu a občerstvení na pokoji. Slevu 15% na masáže.
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
4.390,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 22.12.2013

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-1 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-2 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-3 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-4 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-5 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-6 Gurmánský zážitek aneb mistr kuchař v akci-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek