Královský wellness

detail nabídky: #485 (zpět)
Královský wellness
Dopřejte si v dnešní hektické době trochu oddechu a nechte se hýčkat ! Vužijte naší exkluzivní nabídky, která se nebude hned tak opakovat, přijeďte do jihočeského Tábora a uvidíte, že budete od nás odjíždět jako znovuzrození.

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 15.03.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

V našem čtyřhvězdičkovém hotelu Dvořák jsme pro Vás připravili 3-denní pobyt s opravdu neodolatelnou nabídkou služeb.
Ubytujeme Vás v jednom z nejluxusnějších hotelových pokojů typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelitem, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou. Po dobré snídani se můžete projít romantickými uličkami historického centra. Vaší psychiku nádherně uvolní vířivá vana se sektem a jahodami. Jistě nepodlehnete nově vybudovaným originálním pivním lázním a Kleopatřině mléčné koupeli. Také můžete navštívit masáže a kosmetiku a to vše na více než 600 m2. Večer pak strávíte posezením na hotelovém Lobby baru nebo romantickou večeří v hotelovém restaurantu La Cave.
V ceně balíčku je:
ubytování pro dvě osoby v luxusním
dvoulůžkovém pokoji typu junior suite na 2 noci
2x snídaně pro 2 os. formou bufetu
2x celková aroma masáž oleji Salea
2x kosmetika – základní kůra
parkování přímo na nádvoří hotelu
Součástí nabídky je také 15% sleva na veškerou konzumaci v hotelové restauraci La Cave a v hotelovém Lobby baru
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
6.280,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Královský wellness-1 Královský wellness-2 Královský wellness-3 Královský wellness-4 Královský wellness-5 Královský wellness-6 Královský wellness-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek