Dámský ,, Pretty Woman´´

detail nabídky: #486 (zpět)
Dámský ,, Pretty Woman´´
Vážené dámy, potřebujete si příjemně odpočinout od každodenních starostí? Od dětí, tchýně, kolegů, vaření, uklízení..? přijeďte k nám! V našem Hotelu Dvořák v Táboře Vás čekají jen samé příjemné chvíle.

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , wellness
Datum aktualizace: 15.03.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Můžete se těšit na privátně vyhrazenou vířivou vanu se sektem a jahodami
se svíčkami a vonnými oleji Salea v intimním prostředí nového wellness centra. Příjemnou atmosféru Vám umocní nově otevřené originální pivní lázně BBB, nebo Kleopatřina mléčná koupel. Váš balíček obsahuje levandulový zkrášlující program, kde Vám naši odborníci provedou velice příjemnou masáž dekoltu, šíje a ramen.
Poté na Vás čeká terapeutická masáž – míčkování, kde Vám uvolní svalstvo a prokrví organismus. Vše zakončíte kosmetikou, základní kůrou dle vlastního výběru, kterou Vám provede kosmetička s 15letou praxí. A to vše na 600 m2. Co s načatým večerem?
Doporučíme Vám Kotnov Music club, nejluxusnější v Jihočeském kraji, kde můžete potkat mnoho celebrit a odreagovat se. Dostupnost clubu od hotelu je cca 50m. Parkovat můžete přímo na nádvoří hotelu!
Hotel Dvořák**** nabízí třídenní pobyt (2 noci), levandulový zkrášlující program, terapeutickou masáž – míčkování, kosmetiku – základní kůru, dle vlastního výběru.
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.
Ubytování se snídaní formou bufetu. Sleva 15% na veškerou konzumaci v hotelové restauraci La Cave a Lobby baru.
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
6.480,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Dámský ,, Pretty Woman´´-1 Dámský ,, Pretty Woman´´-2 Dámský ,, Pretty Woman´´-3 Dámský ,, Pretty Woman´´-4 Dámský ,, Pretty Woman´´-5 Dámský ,, Pretty Woman´´-6 Dámský ,, Pretty Woman´´-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek