6 480,- Dámský ,, Pretty Woman´´

Dámský ,, Pretty Woman´´ Vážené dámy, potřebujete si příjemně odpočinout od každodenních starostí? Od dětí, tchýně, kolegů, vaření, uklízení..? přijeďte k nám! V našem Hotelu Dvořák v Táboře Vás čekají jen samé příjemné chvíle.

kategorie: příroda, relax, wellness lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Dámský ,, Pretty Woman´´ Dámský ,, Pretty Woman´´ Dámský ,, Pretty Woman´´ Dámský ,, Pretty Woman´´ Dámský ,, Pretty Woman´´ Dámský ,, Pretty Woman´´

Můžete se těšit na privátně vyhrazenou vířivou vanu se sektem a jahodami
se svíčkami a vonnými oleji Salea v intimním prostředí nového wellness centra. Příjemnou atmosféru Vám umocní nově otevřené originální pivní lázně BBB, nebo Kleopatřina mléčná koupel. Váš balíček obsahuje levandulový zkrášlující program, kde Vám naši odborníci provedou velice příjemnou masáž dekoltu, šíje a ramen.
Poté na Vás čeká terapeutická masáž – míčkování, kde Vám uvolní svalstvo a prokrví organismus. Vše zakončíte kosmetikou, základní kůrou dle vlastního výběru, kterou Vám provede kosmetička s 15letou praxí. A to vše na 600 m2. Co s načatým večerem?
Doporučíme Vám Kotnov Music club, nejluxusnější v Jihočeském kraji, kde můžete potkat mnoho celebrit a odreagovat se. Dostupnost clubu od hotelu je cca 50m. Parkovat můžete přímo na nádvoří hotelu!
Hotel Dvořák**** nabízí třídenní pobyt (2 noci), levandulový zkrášlující program, terapeutickou masáž – míčkování, kosmetiku – základní kůru, dle vlastního výběru.
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.
Ubytování se snídaní formou bufetu. Sleva 15% na veškerou konzumaci v hotelové restauraci La Cave a Lobby baru.
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
6.480,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

jméno: Ivana Novotna
email: inovotna12seznam.cz
telefon: +420 381 207 211
url: http://www.dvoraktabor.cz/cz