Romance nejen valentýnská

detail nabídky: #487 (zpět)
Romance nejen valentýnská
Vážení zamilovaní, prožijte nejen Valentýnský víkend plný romantiky!V našem Hotelu Dvořák v Táboře Vás čekají jen samé příjemné chvíle-pro partnerku zajistíme kytici růží, takže se nemusíte o květinu starat. Můžete se těšit na privátně vyhrazenou vířivou vanu se sektem a jahodami se svíčkami a vonnými oleji Salea v intimním prostředí nového wellness centra.Jako součást valentýnského pobytu nesmí samozřejmě chybět romantická večeře při svíčkách,připravená speciálně pro tuto příležitost.Ráno pak nemusíte brzy vstávat-snídani podáváme déle a pokud si budete přát, přineseme Vám ji přímo na pokoj!

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 15.03.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Díky prodlouženému odjezdu do 14:00 hod. jistě ještě vyzkoušíte naše nově otevřené originální pivní lázně BBB a Kleopatřinu mléčnou lázeň.Hotel Dvořák**** nabízí dvoudenní pobyt (1 noc), jehož součástí je valentýnská večeře pro 2 os.. Dále zahrnuje uvítací přípitek při příjezdu, kytici růží, vířivou vanu, míchaný drink před nebo po večeři.
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.
Ubytování se snídaní formou bufetu. Součástí pobytu je valentýnská večeře pro 2 os.
Romantická večeře :
- Couvert
- Paštika z vepřových líček a jater s hruškovými
povidly a domácí nakládanou zeleninou
- Vepřová panenka pečená v uzené šunce a hovězí krk
na víně, dýňový krém, gratinované plátky brambor
se smetanou a restovaná zelenina na másle
- Dort hotelu ,, Dvořák ´´
Lehký čokoládovo – tvarohový dortík s meruňkami
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
4.100,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romance nejen valentýnská-1 Romance nejen valentýnská-2 Romance nejen valentýnská-3 Romance nejen valentýnská-4 Romance nejen valentýnská-5 Romance nejen valentýnská-6 Romance nejen valentýnská-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek