4 100,- Romance nejen valentýnská

Romance nejen valentýnská Vážení zamilovaní, prožijte nejen Valentýnský víkend plný romantiky!V našem Hotelu Dvořák v Táboře Vás čekají jen samé příjemné chvíle-pro partnerku zajistíme kytici růží, takže se nemusíte o květinu starat. Můžete se těšit na privátně vyhrazenou vířivou vanu se sektem a jahodami se svíčkami a vonnými oleji Salea v intimním prostředí nového wellness centra.Jako součást valentýnského pobytu nesmí samozřejmě chybět romantická večeře při svíčkách,připravená speciálně pro tuto příležitost.Ráno pak nemusíte brzy vstávat-snídani podáváme déle a pokud si budete přát, přineseme Vám ji přímo na pokoj!

kategorie: relax, romantika, wellness lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Romance nejen valentýnská Romance nejen valentýnská Romance nejen valentýnská Romance nejen valentýnská Romance nejen valentýnská Romance nejen valentýnská

Díky prodlouženému odjezdu do 14:00 hod. jistě ještě vyzkoušíte naše nově otevřené originální pivní lázně BBB a Kleopatřinu mléčnou lázeň.Hotel Dvořák**** nabízí dvoudenní pobyt (1 noc), jehož součástí je valentýnská večeře pro 2 os.. Dále zahrnuje uvítací přípitek při příjezdu, kytici růží, vířivou vanu, míchaný drink před nebo po večeři.
V luxusních dvoulůžkových pokojích typu junior suite s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.
Ubytování se snídaní formou bufetu. Součástí pobytu je valentýnská večeře pro 2 os.
Romantická večeře :
- Couvert
- Paštika z vepřových líček a jater s hruškovými
povidly a domácí nakládanou zeleninou
- Vepřová panenka pečená v uzené šunce a hovězí krk
na víně, dýňový krém, gratinované plátky brambor
se smetanou a restovaná zelenina na másle
- Dort hotelu ,, Dvořák ´´
Lehký čokoládovo – tvarohový dortík s meruňkami
CELKOVÁ CENA BALÍČKU:
4.100,- CZK / 2 osoby / 2 noci
Datum platnosti balíčku: 1.1.2013 – 28.12.2013

jméno: Ivana Novotna
email: inovotna12seznam.cz
telefon: +420 381 207 211
url: http://www.dvoraktabor.cz/cz