Víkendový labužník a golf

detail nabídky: #49 (zpět)
tip
Víkendový labužník a golf
ZlataRybka.cz připravila luxusní víkendový pobyt v hotelu zámeckého typu, kde si na své přijdou milovníci golfu a dobrého jídla. Hotel Podhrad je nově otevřeným hotelem v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Získáte možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty celého města – státního zámku Hluboká.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Podhrad**** v Hluboké nad Vltavou nabízí své gastronomické služby v příjemně vybaveném klimatizovaném prostředí hotelového Lobby baru a dvou restaurací s kapacitou cca 150 míst. Dále se zde nachází venkovní terasa v atriu a před hotelem, plně vybavená konferenční místnost a relaxační centrum. Vše ve stylovém zámeckém provedení. Dále je možnost využít hotelového relaxačního centra s bazénem 2,5 x 5 m s protiproudem, whirl-pool, saunu a infrasaunu, či nabídku několika druhů masáží a kosmetických služeb.

Víkendový balíček pro dvě osoby obsahuje:

- 2x nocleh se snídaní v hradním pokoji****
- 2x večeře - tříchodové menu v restauraci hotelu****
- 2x Green Fee
- 3x žeton na driving range

Cena: 10.600,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendový labužník a golf-1 Víkendový labužník a golf-2 Víkendový labužník a golf-3 Víkendový labužník a golf-4

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek