Víkendový labužník a golf

detail nabídky: #49 (zpět)
tip
Víkendový labužník a golf
ZlataRybka.cz připravila luxusní víkendový pobyt v hotelu zámeckého typu, kde si na své přijdou milovníci golfu a dobrého jídla. Hotel Podhrad je nově otevřeným hotelem v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje a celé České republiky. Získáte možnost strávit nádherné chvíle jen několik kroků od dominanty celého města – státního zámku Hluboká.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: nad 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Hotel Podhrad**** v Hluboké nad Vltavou nabízí své gastronomické služby v příjemně vybaveném klimatizovaném prostředí hotelového Lobby baru a dvou restaurací s kapacitou cca 150 míst. Dále se zde nachází venkovní terasa v atriu a před hotelem, plně vybavená konferenční místnost a relaxační centrum. Vše ve stylovém zámeckém provedení. Dále je možnost využít hotelového relaxačního centra s bazénem 2,5 x 5 m s protiproudem, whirl-pool, saunu a infrasaunu, či nabídku několika druhů masáží a kosmetických služeb.

Víkendový balíček pro dvě osoby obsahuje:

- 2x nocleh se snídaní v hradním pokoji****
- 2x večeře - tříchodové menu v restauraci hotelu****
- 2x Green Fee
- 3x žeton na driving range

Cena: 10.600,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendový labužník a golf-1 Víkendový labužník a golf-2 Víkendový labužník a golf-3 Víkendový labužník a golf-4

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek