Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou

detail nabídky: #51 (zpět)
Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou
Chcete potěšit Vašeho partnera milým dárkem? Navštivte hotel Jehla****, který se nachází v samém srdci Vysočiny, ve Žďáře nad Sázavou. Máme pro Vás připravený romantický víkend pro 2 osoby. Solná jeskyně, relaxační masáže, plná penze... neváhejte využít naší nabídky!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 25.06.2009
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pro dámu bude připravena květina, pro pána lahev Bohemia Sektu jako pozornost na uvítanou. V sobotu navštívíte nově otevřenou Solnou jeskyni, dále Vás v čeká návštěva místního bazénu. V neděli zakončíte svůj pobyt relaxační masáží pro oba dva. Po celý víkend je pro Vás připravena vynikající plná penze. Dle Vašeho přání je možno snídani podávat přímo na Váš pokoj. Neváhejte využít naší nabídky!

cena: 4 199,- Kč

kontaktní údaje...

jméno: Šárka Machová
email: machovahoteljehla.cz
telefon: +420 731 609 124
url: http://www.hoteljehla.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-1 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-2 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-3 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-4

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek