Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou

detail nabídky: #51 (zpět)
Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou
Chcete potěšit Vašeho partnera milým dárkem? Navštivte hotel Jehla****, který se nachází v samém srdci Vysočiny, ve Žďáře nad Sázavou. Máme pro Vás připravený romantický víkend pro 2 osoby. Solná jeskyně, relaxační masáže, plná penze... neváhejte využít naší nabídky!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 25.06.2009
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pro dámu bude připravena květina, pro pána lahev Bohemia Sektu jako pozornost na uvítanou. V sobotu navštívíte nově otevřenou Solnou jeskyni, dále Vás v čeká návštěva místního bazénu. V neděli zakončíte svůj pobyt relaxační masáží pro oba dva. Po celý víkend je pro Vás připravena vynikající plná penze. Dle Vašeho přání je možno snídani podávat přímo na Váš pokoj. Neváhejte využít naší nabídky!

cena: 4 199,- Kč

kontaktní údaje...

jméno: Šárka Machová
email: machovahoteljehla.cz
telefon: +420 731 609 124
url: http://www.hoteljehla.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-1 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-2 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-3 Víkend pro dva ve Žďáře nad Sázavou-4

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek