Víkend pro dva na Hluboké

detail nabídky: #52 (zpět)
Víkend pro dva na Hluboké
Víkend pro dva je pobytový balíček, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Sestavili jsme ho zcela dle přání našich zákazníků a má skutečně vše, co by měl vydařený víkendový pobyt nabídnout. Komfortní ubytování v populární lokalitě, lahodnou stravu, hýčkání, relaxaci a ještě jako bonus romantickou projížďku kočárem po Hluboké nad Vltavou.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 28.06.2009
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zde je kompletní program balíčku Víkend pro dva - Královský pobyt v Hluboké: jak již bylo zmíněno, tento pobytový balíček Vás zavede do Hluboké nad Vltavou. Ubytování v komfortních pokojích hotelu 4* standardu nacházejícího se nedaleko od zámecké dominanty doplníme o vydatné snídaně formou švédských stolů a výběrovou romantickou večeři pro dva.

Po lahodném jídle přichází na řadu relaxace. Pro pána je připravena klasická rekondiční masáž, která nejlépe uleví namáhanému tělu. Dáma se může těšit na skutečnou specialitu - zkrášlovací kokosový zábal, který díky výtažkům z kokosového mléka a oleje navrátí pokožce mladiství vzhled a dodá nezbytné vitamíny. 90 minutová procedura je navíc zakončena masáží hlavy kokosovým olejem. K tomu budete moci využívat akční nabídky - neomezeného vstupu do hotelového Relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, tradiční saunu a infrasaunu a to vše během celého pobytu.

Odpočatí a plní energie se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků či na procházku zámeckými zahradami. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít. A věřte, že si ji pořádně užijete, stejně jako celý vskutku Královský pobyt.

kontaktní údaje...

jméno: Wellness-vikendove-pobyty.cz
email: infowellness-vikendove-pobyty.cz
telefon: +420 603 888 190
url: http://wellness-vikendove-pobyty.cz/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkend pro dva na Hluboké-1 Víkend pro dva na Hluboké-2 Víkend pro dva na Hluboké-3 Víkend pro dva na Hluboké-4 Víkend pro dva na Hluboké-5

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek