ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY

detail nabídky: #523 (zpět)
ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY
Penzion Výsluní je ideální kombinací spojení komfortního ubytování a sportu. Nabízíme ubytováni ve dvou luxusních apartmánech s přístýlkami s výhledem na Pelhřimov a šesti prostorných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké s vlastní koupelnou a fénem, TV, pracovním stolem, minibarem a ledničkou. Součástí Penzionu Výsluní je plně vybavené fitness centrum, sauna a široká nabídka masáží. Přijeďte si k nám odpočinout a načerpat síly pro Váš každodenní stereotyp. Sportovně relaxační pobyt je určen k obnově psychických i fyzických sil.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 15.05.2013
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Balíček obsahuje:
2x ubytování pro dvě osoby
2x kontinentální snídaně
2x parní bylinná truhlice - detoxikační procedura
1x 60 minut sauna pouze pro Vás
2x suchá hřejivá perličková masáž - Aqua ThermoJET
2x parafínový zábal rukou
možnost dokoupení dalších wellness procedur (20% sleva)
připojení Wi-Fi zdrama
parkování zdrama
Možnost dokoupení dalších procedur po domluvě:
kosmetická masáž obličeje a dekoltu - cena 400,- Kč

Cena pobytu pro 2 osoby na 3 dny ( 2 noci ): 3.299,- Kč

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-1 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-2 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-3 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-4 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-5 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-6 ROZMAZLOVACÍ POBYT PRO DÁMY-7

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek