Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu

detail nabídky: #54 (zpět)
Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu
Hotel Panský Dům v Kostelci nad Orlicí pro Vás připravil na rok 2011 pobytové balíčky s bohatým doprovodným programem, který lze objednat předem, nebo při příjezdu na hotel.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 27.02.2012
lokalita: Východní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Hotel Panský Dům v Kostelci nad Orlicí pro Vás připravil na rok 2011 pobytové balíčky s bohatým doprovodným programem, který lze objednat předem, nebo při příjezdu na hotel. Základ pobytového balíčku pro dvě osoby tvoří :

Víkendový pobyt pro dva
Příjezd v pátek po 14.00 hod, odjezd v neděli do 12.00 hod.

V ceně ubytování je kompletně vybavený hotelový pokoj se snídaní pro 2 osoby na 2 dny ( snídaně vždy formou švédského stolu ), nápoje v minibaru na pokoji ( na osobu : 0,20 lt známkové víno, 0,33 lt značkové pivo, 0,33 lt minerální voda, 0,25 lt ovocný džus, 0,33 lt Coca Cola, nebo Pepsi Cola ).


Každý náš pokoj je vybaven novým moderním nábytkem, prostorná koupelna má vlastní příslušenství + WC. Samozřejmostí je barevný TV se SAT programy, radiopřijímač, lednička. Všichni ubytovaní hosté mohou po celou dobu pobytu bezplatně využívat vlastní hotelovou posilovnu. Pro každého ubytovaného hosta je zajištěno parkovací místo na našem uzavřeném parkovišti s kamerovým dohledem.

Pobytový balíček lze doplnit programy :

Vyjížďka na koni do údolí řeky Divoká Orlice. Hotel úzce spolupracuje s rodinnou jezdeckou stájí, situovanou v těsné blízkosti zámeckého areálu Doudleby nad Orlicí ( cca 3 km od hotelu Panský Dům ), která našim hostům umožńuje výuku jízdy na koni v areálu jízdárny, nebo při nepříznivém počasí v kryté hale. Pro pokročilejší jezdce nabízí jezdecká stáj vyjížďky krásným a romantickým údolím Divoké Orlice do okolí Doudlebského zámku.

Projížďka v terénním voze na „Bugy dromu„. Hotel spolupracuje s firmou, která se zabývá importem a prodejem profesionálních terénních bugin a zároveň provozuje vlastní půjčovnu těchto terénních speciálů. Přímo v areálu firmy, na upravené crossové trati si může každý náš host vyzkoušet své umění v řízení těchto dvoumístných speciálů. Trať je určena pro začínající a středně pokročilé jezdce a po základní instruktáži zkušeným pracovníkem firmy je bezpečná i pro nezkušené jezdce a úplné začátečníky. Všechny stroje jsou tovární výroby a mají příslušnou homologaci. Firma každému jezdci bezplatně zapůjčí motoristickou přilbu, v případě nepříznivého počasí také speciální kombinézu. Podmínkou pro jízdu s terénní buginou na crossové trati v areálu firmy je pouze zkušenost s řízením osobního automobilu, věk nad 15 let, výška alespoň 150 cm.

Sjíždění řeky Divoká Orlice na kajaku, nebo raftu. Hotel ve spolupráci s místními firmami zajišťuje dopravu lodí včetně posádky na určené místo. Zájemci si mohou vybrat místo sami, případně mohou využít nabídku zkušeného průvodce, který jim doporučí vhodné trasy pro pokročilé i začátečníky.

Výlet do Polska. Navštívíte Polsko a poznáte Orlické hory ze strany, kterou jste pravděpodobně dosud neznali. Programy jsou určeny především pro motoristy a jsou s dopravou vlastním automobilem, nebo na motocyklu. Celá trasa vede po silnicích se zpevněným asfaltovým povrchem. Při příjezdu je pro každého připravena turistická mapa a podrobný popis cesty.

Cyklovýlet do Orlických hor. Cyklobus staví v SO + NE 50 m od hotelu

kontaktní údaje...

jméno: HOTEL Panský Dům
email: hotelkostelecseznam.cz
telefon: +420 732 223 399
url: http://www.hotelpanskydum.eu
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-1 Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-2 Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-3 Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-4 Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-5 Víkendový pobyt pro dvě osoby za TOP cenu-6

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek