3 800,- Relaxační víkend na kole

Relaxační víkend na kole ZlataRybka.cz připravila relaxační víkend na Šumavě. Chcete se svým partnerem strávit aktivní a přesto klidný, nikým a ničím nerušený víkend s trochou rozmazlování pro vás oba?

kategorie: příroda, relax, sport lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Relaxační víkend na kole Relaxační víkend na kole Relaxační víkend na kole Relaxační víkend na kole Relaxační víkend na kole Relaxační víkend na kole

Ubytování:

Rodinný hotel Bohemia *** naleznete na Šumavě v obci Zdíkov (770 m.n.m.) u známého sportovního areálu Churáňov- Zadov (4km). Hotel Bohemia je horský hotel s mimořádně příjemnou atmosférou a profesionálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných a stylově zařízených pokojích a apartmá. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nové a moderní vybavení. V hotelu naleznete výborné podmínky pro Vaši dovolenou. Pár minut peší chůze od hotelu a naleznete se na překrásných pláních a v lesích, které si Šumava stále uchovává. V okolí hotelu je velké množství stezek pro pěší a cykloturistiku. Okolní lesy jsou vyhlášené vynikajícími podmínkami pro houbaře. Zimní dovolená na Šumavě - pokud máte raději zimní sporty jistě oceníte kvalitně upravené běžecké stopy v blízkosti hotelu a sjezdovky v několika dobře dostupných lyžařských areálech . Lyžařský areál Chráňov-Zadov (4km) nebo skiareál Kašperské Hory (9km).

Balíček obsahuje:

- 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
- 2x relaxační masáž (30min. pro každého)
- 2x horské kolo na sobotní celodenní výlet včetně vybavení (přilba, cyklonářadí,zámek)
- 2x balíček na sobotní cyklo výlet (bohatá svačinka a nápoj)
- obdržíte zdarma mapy na doporučné cyklo trasy v okolí hotelu

Sezóna:

březen - květen, září - listopad

cena: 3.800,- Kč

Pozn: Poplatek za ubytování psa či kočičky 150,- Kč/den.

jméno: Zlatá Rybka
email: infozlatarybka.cz
telefon: +420 723 222 170
url: http://www.zlatarybka.cz