Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****

detail nabídky: #560 (zpět)
Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****
Dva dny jen pro vás dva v jednom z nejlépe vybavených hotelů na Šumavě. Přijeďte a nechte se hýčkat… Hotel Srní, který patří mezi nejlépe vybavené hotely v oblasti, je umístěný na okraji centra obce Srní, uprostřed nádherné šumavské přírody. Pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery a zdravými lesy, je Šumava kolem Srní dokonalým místem pro odpočinek.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 22.05.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

2 x ubytování v nově rekonstruovaném dvoulůžkovém pokoji
2 x bohatá snídaně formou švédských stolů
1 x relaxační masáž
1 x Romantická večeře při svíčkách – 4chodové menu
Mapka Šumavy s tipy na výlety – dle výběru – pro pěší, cyklisty
Volný vstup do 25 metrového bazénu
Volný vstup do sauny nebo páry
Zdarma využití fitness
Možnost půjčení kol
Zdarma Wifi připojení
Čerstvý šumavský vzduch
Parkovné

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-1 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-2 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-3 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-4 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-5 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-6 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-7

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek