Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****

detail nabídky: #560 (zpět)
Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****
Dva dny jen pro vás dva v jednom z nejlépe vybavených hotelů na Šumavě. Přijeďte a nechte se hýčkat… Hotel Srní, který patří mezi nejlépe vybavené hotely v oblasti, je umístěný na okraji centra obce Srní, uprostřed nádherné šumavské přírody. Pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v zachovalé přírodě s čistým vzduchem, průzračnými jezery a zdravými lesy, je Šumava kolem Srní dokonalým místem pro odpočinek.

podrobné informace...

Datum aktualizace: 22.05.2013
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

2 x ubytování v nově rekonstruovaném dvoulůžkovém pokoji
2 x bohatá snídaně formou švédských stolů
1 x relaxační masáž
1 x Romantická večeře při svíčkách – 4chodové menu
Mapka Šumavy s tipy na výlety – dle výběru – pro pěší, cyklisty
Volný vstup do 25 metrového bazénu
Volný vstup do sauny nebo páry
Zdarma využití fitness
Možnost půjčení kol
Zdarma Wifi připojení
Čerstvý šumavský vzduch
Parkovné

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-1 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-2 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-3 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-4 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-5 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-6 Romantický pobyt na Šumavě ve Wellness hotelu Srní ****-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek