Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička

detail nabídky: #561 (zpět)
Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička
Pobyt pro 2 s polopenzí v ceně. Pokoj se sociálním zařízení,. TV, sprchou. Nedaleko lanovky na Pustevny pod Horou Radhošť.Platí pro pobyt do 2.6.2013

podrobné informace...

Datum aktualizace: 23.05.2013
lokalita: Severní Morava cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pohoří Moravskoslezských Beskyd se svými klimatickými a terénními podmínkami patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice. Kroky návštěvníků v této chráněné krajinné oblasti nejčastěji směřují k Pustevnám a Radhošti, s legendární sochou slovanského boha Radegasta.. Na úpatí Radhoště se nachází obec Trojanovice, odkud jsou turisté přepravováni k vrcholům Beskyd lanovou dráhou- lanovka Pustevny.(Trojanovice). Pěšky cca 5 minut.Frenštát pod Radhoštěm 4 km.

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy (500m), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí. Penzion Babička nabízí ubytování pro rodiny, nebo max. 18 osob v 5-ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení .TV.

Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni. K dispozici je společenská místnost. Možnost snídaní a polopenzí mimo letní prázdniny , Vánoce a Silvestr.

Děti do 15 let sleva, do 3 let zdarma ( bez nároku na lůžko).

Možnost bazénu o letních prázdninách pro děti i dospělé ( rozměr cca 300 x 70 cm). Prosím o dohodu při rezervaci. Penzion je oplocený se zahradou s pískovištěm a venkovním posezením. S výhledem na horu radhošť, kde můžete v klidu strávit své dovolenkové chvíle. Rádi Vám osobně zodpovíme Vaše dotazy!

Parkování u objektu.

kontaktní údaje...

jméno: Himlarová Pavlína
email: ubytovanipenzionbabicka.cz
telefon: +420 724 952 844
url: http://www.penzionbabicka.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-1 Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-2 Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-3 Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-4 Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-5 Pobyt pro 2 s polopenzí v Beskydech Penzion Babička-6

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek