Relaxační víkend pro dva v ráji

detail nabídky: #57 (zpět)
tip
Relaxační víkend pro dva v ráji
ZlataRybka.cz: Chcete si vychutnat horský vzduch a nechat se nerušene unášet krásou šumavských hlubokých lesů? Chcete zažít masáž horkými lávovými kameny a poznat tak slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají? Ochutnat vynikající večeři při svíčkách, servírovanou jen pro Vás? Dopřát si neomezeně nabídku wellness areálu a ocitnout se za doprovodu relaxační hudby a romantického osvětlení ve světě fantazie, klidu a harmonie...

podrobné informace...

Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Ubytování:

Moderní hotel Hotel Horizont*** v Železné Rudě postavený v roce 1984, postupně rekonstruovaný. V roce 2006 byl v hotelu na ploše 1.280 m2 otevřen moderní wellness areál. Hotel je vzdálen od hlavní komunikace 1.800 m a je umístěn uprostřed lesů na horské louce. Z hotelu je překrásný výhled na hřeben západní části Šumavy. Ideální je pro hosty, kteří vyhledávají klidné prostředí a širokou nabídku regeneračních a rehabilitačních služeb. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod. Méně vhodný je pro rodinné pobyty. Wellness centrum, hotelový bazén s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami o velikosti 11 x 6m, whirlpool, masážní vodní chodník ( Kneippovy masáže), sauna ( 16.00 - 22.00 hodin), římské vonné lázně (16.00 - 22.00 hodin), solárium „Turbo“ , softbar.fitness, spinning, balneo centrum. Nový balneo areál na ploše 1200 m2 nabízí unikátní wellness komplex, který byste na Šumavě nečekali. Naleznete zde hotelový bazén, whirlpool, saunu, římskou vonnou lázeň. Načerpat novou energii můžete při masážích, perličkových koupelích, zábalech a dalších procedurách. Ti, kteří rádi odpočívají aktivně, naleznou v hotelu širokou nabídku sportovních programů - spinning, nordic walking, jóga, moderní fitness.

Balíček obsahuje:

- ubytování (2 nebo 3 noci)- pobyt Pá - Ne (2 noci) nebo Ne - St (3 noci)
- polopenze formou bufetu
- 1 x romantická večeře formou 4-chodového menu
- 1 x sekt piccolo na hotelovém pokoji
- volný vstup do wellness areálu (bazén, whirlpool, sauna, římské vonné lázne) + fitness
- monitorované parkoviště
- 1x aroma perličková koupel
- 1x hot stones - masáž horkými lávovými kameny

cena: 7.400,- Kč (2 osoby) (Pobyt: Pá - Ne nebo Ne - St)
cena: 4.400,- Kč (1 osoba) (Pobyt: Pá - Ne nebo Ne - St)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Relaxační víkend pro dva v ráji-1 Relaxační víkend pro dva v ráji-2 Relaxační víkend pro dva v ráji-3 Relaxační víkend pro dva v ráji-4 Relaxační víkend pro dva v ráji-5 Relaxační víkend pro dva v ráji-6 Relaxační víkend pro dva v ráji-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek