Romantika v Brdech

detail nabídky: #575 (zpět)
Přenechám slevový kupon na pobyt v hotelu "Hotel ve dvoře"; Spálené Poříčí (nedaleko Plzně). S kupónem získáváte pro 2 osoby: ubytování na 3 dny / 2 noci v nadstandardně vybaveném pokoji Superior s bohatou bufetovou snídaní; prodloužení pobytu o časný check–in (již v 11.00) a pozdní check–out (až v 15.00); 2× 2chodové denní menu pro oba; 1× odpolední snack pro oba mezi 14.–16. hodinou. • 1 dítě do 15 let ubytované na přistýlce v pokoji s rodiči včetně dětské polopenze za doplatek 520Kč na místě.

podrobné informace...


kategorie: 
Datum aktualizace: 14.11.2013
lokalita: Západní Čechy cena: do 2.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

kontaktní údaje...

jméno: Jaroslav Jílek
email: Jarda.seznamseznam.cz
telefon: +420 702 460 340
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek