Romantický víkend pro dva

detail nabídky: #58 (zpět)
Romantický víkend pro dva
Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí snídaně formou švédského stolu, večeře zdarma: hodina sauny, hodina whirlpool, láhev sektu

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 22.07.2009
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. Čeká Vás komfortní prostředí tříhvězdičkového hotelu, kde můžete celý víkend jen relaxovat a užívat si chvilky ve dvou. V pobytu je zahrnuta romantická večeře, láhev sektu, vířivka a sauna. To vše v krásném horském prostředí v bezprostřední blízkosti Klínovce.

kontaktní údaje...

jméno: Václav Šenkýř
email: rezervace.star1email.cz
telefon: +420 474 333 885
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva-1 Romantický víkend pro dva-2 Romantický víkend pro dva-3 Romantický víkend pro dva-4 Romantický víkend pro dva-5 Romantický víkend pro dva-6

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek