Romantický víkend pro dva

detail nabídky: #58 (zpět)
Romantický víkend pro dva
Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí snídaně formou švédského stolu, večeře zdarma: hodina sauny, hodina whirlpool, láhev sektu

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 22.07.2009
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. Čeká Vás komfortní prostředí tříhvězdičkového hotelu, kde můžete celý víkend jen relaxovat a užívat si chvilky ve dvou. V pobytu je zahrnuta romantická večeře, láhev sektu, vířivka a sauna. To vše v krásném horském prostředí v bezprostřední blízkosti Klínovce.

kontaktní údaje...

jméno: Václav Šenkýř
email: rezervace.star1email.cz
telefon: +420 474 333 885
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva-1 Romantický víkend pro dva-2 Romantický víkend pro dva-3 Romantický víkend pro dva-4 Romantický víkend pro dva-5 Romantický víkend pro dva-6

Vybrané články

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek