Romantický víkend pro dva

detail nabídky: #58 (zpět)
Romantický víkend pro dva
Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí snídaně formou švédského stolu, večeře zdarma: hodina sauny, hodina whirlpool, láhev sektu

podrobné informace...


kategorie: hory , příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 22.07.2009
lokalita: Severní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zapomeňte na starosti a problémy všedních dnů a dopřejte si romantický víkend jen pro Vás dva. Čeká Vás komfortní prostředí tříhvězdičkového hotelu, kde můžete celý víkend jen relaxovat a užívat si chvilky ve dvou. V pobytu je zahrnuta romantická večeře, láhev sektu, vířivka a sauna. To vše v krásném horském prostředí v bezprostřední blízkosti Klínovce.

kontaktní údaje...

jméno: Václav Šenkýř
email: rezervace.star1email.cz
telefon: +420 474 333 885
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky

Fotografie nabídky

Romantický víkend pro dva-1 Romantický víkend pro dva-2 Romantický víkend pro dva-3 Romantický víkend pro dva-4 Romantický víkend pro dva-5 Romantický víkend pro dva-6

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek