Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě

detail nabídky: #588 (zpět)
Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě
Užijte si Valentýnský vkend vším všudy! Kde? V Nebespán café & apartments v Kašperských Horách na Šumavě - příjemném hotýlku s jedinečnými apartmá a krásnou kavárnou v přízemí. Přichystali jsme pro vás apartmá 60m2 s výhledem do historického náměstí, ložnicí, obývacím pokojem a koupelnou s vanou. Určitě uděláte dojem, a to za velmi příznivou cenu! V kavárně Vás budeme celý víkend rozmazlovat výbornou kávou, dortíky, nebo valentýnským menu od francouzského kuchaře za 690 Kč pro dva. Doporučíme Vám nejhezčí výlety, možnosti lyžování nebo vyražte na volné bruslení do Sušice.. Prostě relaxujte!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 11.02.2014
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Užijte si Valentýnský vkend vším všudy! Kde? V Nebespán café & apartments v Kašperských Horách na Šumavě - příjemném hotýlku s jedinečnými apartmá a krásnou kavárnou v přízemí. Přichystali jsme pro vás apartmá 60m2 s výhledem do historického náměstí, ložnicí, obývacím pokojem a koupelnou s vanou. Určitě uděláte dojem, a to za velmi příznivou cenu!
V kavárně ve francouzském stylu a s příjemnou atmosférou Vás budeme celý víkend rozmazlovat výbornou kávou, dortíky, nebo valentýnským menu od našeho francouzského kuchaře za 690 Kč pro dva.
Doporučíme Vám nejhezčí výlety, možnosti lyžování nebo vyražte na volné bruslení do Sušice.. Prostě relaxujte!

Naše valentýnské menu:

Aperitiv: Soupe de fraise (sekt s jahodami trochu jinak…)
Předkrm: Tiramisu tomate (rajčatové tiramisu), podáváme s opečeným venkovským chlebem
Hlavní jídlo: Filet mignon au miel (vepřová panenka na medu) s několika lahodnými přílohami: rýže pilaf s mandlemi, cuketovo-mrkvové tagliatelle, provensálské rajčátko, salátek
Dezert: Crème brûlée (lehký dezert ze žloutků, smetany, cukru s karamelovou krustou)
Tečka. Espresso nebo čaj z čerstvé máty
Cena celého menu je 690 Kč pro dva!

kontaktní údaje...

jméno: Nebespán café & apartments
email: infonebespan.cz
telefon: +420 603 253 242
url: http://nebespan.cz/hlavni-strana/
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-1 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-2 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-3 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-4 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-5 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-6 Valentýnský víkend v Nebespánu na Šumavě-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek