Víkendové pohlazení těla a duše

detail nabídky: #85 (zpět)
tip
Víkendové pohlazení těla a duše
Zlatarybka:Darujte svým blízkým víkendový pobyt, který je pohladí na duši i na těle. V ceně balíčku je každý den „bonus“ ….. a to zdarma možnost vstupu na jednu hodinu do whirpoolu a bazénu se slanou vodou. Nutná rezervace v recepci!

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Poloha:

Hotel Panorama je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a nového AQUAPARKU.

Popis:

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou i květenou rostoucí na vápencových skalách. V objektu je restaurace, bar s tanečním parketem, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, volejbalové hřiště, venkovní bazén 5,5 x 12 metrů , cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, internetový koutek a WiFi, posilovna, půjčovna horských kol a nově otevřené wellness centrum " VitaLine " (bazén se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool, solární louka , Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a parafinové zábaly, klasické masáže, aromamasáž, masáž lávovými kameny, detoxikace, suchá uhličitá koupel, masáž na profesionálním hydromasážním lůžku a jiné). Pro nejmenší je připraven "Dětský ráj" (houpadla, skluzavka, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky ). Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní programy pro děti i rodiče a za hotelem u přírodního rybníka také zookoutek s kozami a ovečkou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x ubytování v pokoji PANORAMA CLASSIC
snídaně formou švédských stolů
- 2 x vstup do wellness centra "VitaLine"
- 1 x základní procedura dle vlastního výběru (zábaly-rašelina nebo včelí vosk, částečná masáž, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel )
- 1 hodina v hotelové tělocvičně
- 1 x zapůjčení holí na " Nordic Walking ", základní instruktáž a doporučení tras Moravským krasem

cena: 4.760,- Kč (2 osoby, dvoulůžkový pokoj)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendové pohlazení těla a duše-1 Víkendové pohlazení těla a duše-2 Víkendové pohlazení těla a duše-3 Víkendové pohlazení těla a duše-4 Víkendové pohlazení těla a duše-5 Víkendové pohlazení těla a duše-6 Víkendové pohlazení těla a duše-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek