Víkendové pohlazení těla a duše

detail nabídky: #85 (zpět)
tip
Víkendové pohlazení těla a duše
Zlatarybka:Darujte svým blízkým víkendový pobyt, který je pohladí na duši i na těle. V ceně balíčku je každý den „bonus“ ….. a to zdarma možnost vstupu na jednu hodinu do whirpoolu a bazénu se slanou vodou. Nutná rezervace v recepci!

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Poloha:

Hotel Panorama je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a nového AQUAPARKU.

Popis:

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou i květenou rostoucí na vápencových skalách. V objektu je restaurace, bar s tanečním parketem, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, volejbalové hřiště, venkovní bazén 5,5 x 12 metrů , cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, internetový koutek a WiFi, posilovna, půjčovna horských kol a nově otevřené wellness centrum " VitaLine " (bazén se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool, solární louka , Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a parafinové zábaly, klasické masáže, aromamasáž, masáž lávovými kameny, detoxikace, suchá uhličitá koupel, masáž na profesionálním hydromasážním lůžku a jiné). Pro nejmenší je připraven "Dětský ráj" (houpadla, skluzavka, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky ). Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní programy pro děti i rodiče a za hotelem u přírodního rybníka také zookoutek s kozami a ovečkou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x ubytování v pokoji PANORAMA CLASSIC
snídaně formou švédských stolů
- 2 x vstup do wellness centra "VitaLine"
- 1 x základní procedura dle vlastního výběru (zábaly-rašelina nebo včelí vosk, částečná masáž, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel )
- 1 hodina v hotelové tělocvičně
- 1 x zapůjčení holí na " Nordic Walking ", základní instruktáž a doporučení tras Moravským krasem

cena: 4.760,- Kč (2 osoby, dvoulůžkový pokoj)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendové pohlazení těla a duše-1 Víkendové pohlazení těla a duše-2 Víkendové pohlazení těla a duše-3 Víkendové pohlazení těla a duše-4 Víkendové pohlazení těla a duše-5 Víkendové pohlazení těla a duše-6 Víkendové pohlazení těla a duše-7

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek