Víkendové pohlazení těla a duše

detail nabídky: #85 (zpět)
tip
Víkendové pohlazení těla a duše
Zlatarybka:Darujte svým blízkým víkendový pobyt, který je pohladí na duši i na těle. V ceně balíčku je každý den „bonus“ ….. a to zdarma možnost vstupu na jednu hodinu do whirpoolu a bazénu se slanou vodou. Nutná rezervace v recepci!

podrobné informace...


kategorie: příroda , relax , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Poloha:

Hotel Panorama je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a nového AQUAPARKU.

Popis:

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou i květenou rostoucí na vápencových skalách. V objektu je restaurace, bar s tanečním parketem, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, volejbalové hřiště, venkovní bazén 5,5 x 12 metrů , cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, internetový koutek a WiFi, posilovna, půjčovna horských kol a nově otevřené wellness centrum " VitaLine " (bazén se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool, solární louka , Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a parafinové zábaly, klasické masáže, aromamasáž, masáž lávovými kameny, detoxikace, suchá uhličitá koupel, masáž na profesionálním hydromasážním lůžku a jiné). Pro nejmenší je připraven "Dětský ráj" (houpadla, skluzavka, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky ). Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní programy pro děti i rodiče a za hotelem u přírodního rybníka také zookoutek s kozami a ovečkou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x ubytování v pokoji PANORAMA CLASSIC
snídaně formou švédských stolů
- 2 x vstup do wellness centra "VitaLine"
- 1 x základní procedura dle vlastního výběru (zábaly-rašelina nebo včelí vosk, částečná masáž, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel )
- 1 hodina v hotelové tělocvičně
- 1 x zapůjčení holí na " Nordic Walking ", základní instruktáž a doporučení tras Moravským krasem

cena: 4.760,- Kč (2 osoby, dvoulůžkový pokoj)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Víkendové pohlazení těla a duše-1 Víkendové pohlazení těla a duše-2 Víkendové pohlazení těla a duše-3 Víkendové pohlazení těla a duše-4 Víkendové pohlazení těla a duše-5 Víkendové pohlazení těla a duše-6 Víkendové pohlazení těla a duše-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek