4 760,- Víkendové pohlazení těla a duše

Víkendové pohlazení těla a duše Zlatarybka:Darujte svým blízkým víkendový pobyt, který je pohladí na duši i na těle. V ceně balíčku je každý den „bonus“ ….. a to zdarma možnost vstupu na jednu hodinu do whirpoolu a bazénu se slanou vodou. Nutná rezervace v recepci!

kategorie: příroda, relax, wellness lokalita: Jižní Morava cena: 2.000,- až 5.000,-

Víkendové pohlazení těla a duše Víkendové pohlazení těla a duše Víkendové pohlazení těla a duše Víkendové pohlazení těla a duše Víkendové pohlazení těla a duše Víkendové pohlazení těla a duše

Poloha:

Hotel Panorama je tříhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a nového AQUAPARKU.

Popis:

Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou i květenou rostoucí na vápencových skalách. V objektu je restaurace, bar s tanečním parketem, letní zahrádka s lávovým a skříňovým grilem, hotelové atrium s ohništěm, vyhlídková terasa, výtah, tenisový kurt, volejbalové hřiště, venkovní bazén 5,5 x 12 metrů , cvičná tenisová zeď s košem na streetball, ruské kuželky, ping-pong, kulečník, internetový koutek a WiFi, posilovna, půjčovna horských kol a nově otevřené wellness centrum " VitaLine " (bazén se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool, solární louka , Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a parafinové zábaly, klasické masáže, aromamasáž, masáž lávovými kameny, detoxikace, suchá uhličitá koupel, masáž na profesionálním hydromasážním lůžku a jiné). Pro nejmenší je připraven "Dětský ráj" (houpadla, skluzavka, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky ). Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma podvečerní programy pro děti i rodiče a za hotelem u přírodního rybníka také zookoutek s kozami a ovečkou.

Víkendový balíček obsahuje:

- 2x ubytování v pokoji PANORAMA CLASSIC
snídaně formou švédských stolů
- 2 x vstup do wellness centra "VitaLine"
- 1 x základní procedura dle vlastního výběru (zábaly-rašelina nebo včelí vosk, částečná masáž, lymfodrenáž, detoxikace, suchá uhličitá koupel )
- 1 hodina v hotelové tělocvičně
- 1 x zapůjčení holí na " Nordic Walking ", základní instruktáž a doporučení tras Moravským krasem

cena: 4.760,- Kč (2 osoby, dvoulůžkový pokoj)

jméno: zlata rybka
email: infozlatarybka.cz
telefon: +420 723 222 170
url: http://www.zlatarybka.cz