Historický víkendový pobyt pro dva

detail nabídky: #86 (zpět)
tip
Historický víkendový pobyt pro dva
Zlatarybka.czChcete obdivovat historické památky západních Čech? Pak přijeďte do krásného historického městečka, které bylo založeno již na počátku 13. století. Máme pro Vás připravené ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, z kterého na Vás dýchne historie. Nejbližší okolí nabízí široké spektrum sportovního a rekreačního vyžití v každém ročním období. Máte možnost turistiky, cykoturistiky, rybaření, houbaření, návštěvy hradů a zámků.

podrobné informace...


kategorie: památky , příroda , romantika
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Západní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Pension Hradní Bašta*** Bečov nad Teplou

Poloha:

Rodinný penzion Hradní Bašta najdete v Bečově nad Teplou, 25km od Karlových Varů směrem na Plzeň. Penzion se nachází na náměstí, několik metrů od vstupní brány na hrad a zámek.

Popis:

V objektu se nachátí ubytovací část se 17 pokoji (až 50 lůžek), jedna restaurace s krbem (40 míst), vinný sklep (30 míst) s vinotékou a druhá restaurace s konferenčním sálem s LCD projektorem (50 míst). V letních měsících je k dispozici zahradní terasa s luxusním výhledem na hrad (100 míst). K penzionu patří vlastní parkoviště, které je jako celý objekt střeženo kamerovým systémem.

Ubytování:

Ubytovací kapacitu tvoří stará a nová část penzionu. Na pokojích ve staré části můžete najít hrázděné zdi, dřevěné podlahy, stropy a trámy. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s fénem a WC, TV-SAT a navíc na nové části přípojkou na internet.

Zážitek "Historický víkendový pobyt pro dva" obsahuje:

- 3 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
- 3 x snídaně
- 3 x večeře v naší restauraci
- vstupné na I. okruh Bečovského zámku (svatý Maur)
- individuální procházka naučnou stezkou na Šibeniční vrch

cena: 2.590,- Kč (1 osoba/3 noci)
cena: 5.790,- Kč (2 osoby/3 noci)

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Historický víkendový pobyt pro dva-1 Historický víkendový pobyt pro dva-2 Historický víkendový pobyt pro dva-3 Historický víkendový pobyt pro dva-4 Historický víkendový pobyt pro dva-5 Historický víkendový pobyt pro dva-6

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek