Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu

detail nabídky: #88 (zpět)
tip
Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2 NOCI + WELLNESS V KOMFORTNÍM HOTELU OD 2.490,- Kč NA OSOBU! Potřebujete na chvíli vytrhnout se z pracovního stereotypu a načerpat nové síly? Dopřejte si příjemnou relaxaci na Šumavě v komfortním rodinném Aparthotelu Šumava s příjemnou atmosférou. Součástí relaxačního pobytu je mimo jiné: vstup jen pro Vás dva do našeho relaxačního centra (vířivka, bylinková parní lázeň i finská sauna), 30min. terapie v infrakabině, skvělá snídaně do postele a další příjemnosti. Nabízíme také luxusní masáže se slevou nebo adrenalinové zážitky... Čtěte dále!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 28.06.2012
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Relaxační víkendový pobyt můžete prožít v komfortním Aparthotelu Šumava 2000, který je přímo na náměstí malého horského městečka Kašperské Hory, v těsném kontaktu s okolní krásnou přírodou.

Útulný rodinný hotel se 12 pokoji a 1 luxusním apartmá poskytuje (jako jeden z mála hotelů na Šumavě) 4hvězdičkový komfort. Ubytování je ve studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, LCD televizí, DVD a dalším nadstandardním vybavením. Luxusní snídaně formou bohatého bufetu nebo servis na pokoj dle přání. V hotelu je pěkné wellness centrum s vířivkou, finskou saunou a bylinkovou parní lázní, luxusní i relaxační masáže, fitness, venkovní solárně vyhřívaný bazén (v létě) a další vybavení. Relaxační zahrada s možností barbecue. Na recepci Vám rádi poradíme vhodný výlet, nebo si můžete půjčit horské kolo, v zimě běžky (půjčovna jen pro hosty).

Speciální balíček "Relaxační víkend pro dva na horách" můžete rezervovat celoročně ...

V ceně "Relaxačního víkendu pro dva na horách" je zahrnuto:

- ubytování na 2 noci v komfortně zařízených studiích s vlastní koupelnou, kuchyňkou, lcd TV/SAT a DVD
- snídani formou bohatého švédského stolu, nezapomněli jsme ani na milovníky zdravé výživy
- 1 x vstup do relaxačního centra (sauna, vířivka, bylinková parní lázeň, odpočívárna) - rezervováno jen pro Vás!
- 30min. terapie v infrakabině
- 30% sleva na všechny masáže
- wifi na pokoji i v hotelu
- neomezené využití profi-fitness
- bohatá knihovna a výběr nejlepších stolních her
- parkování

Cena:

2.490,- Kč na osobu a celý pobyt včetně uvedených služeb).

kontaktní údaje...

jméno: Sabina Kmecová
email: infosumava2000.cz
telefon: +420 376 546 910
url: http://aparthotel-sumava.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-1 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-2 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-3 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-4 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-5 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-6

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek