Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu

detail nabídky: #88 (zpět)
tip
Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2 NOCI + WELLNESS V KOMFORTNÍM HOTELU OD 2.490,- Kč NA OSOBU! Potřebujete na chvíli vytrhnout se z pracovního stereotypu a načerpat nové síly? Dopřejte si příjemnou relaxaci na Šumavě v komfortním rodinném Aparthotelu Šumava s příjemnou atmosférou. Součástí relaxačního pobytu je mimo jiné: vstup jen pro Vás dva do našeho relaxačního centra (vířivka, bylinková parní lázeň i finská sauna), 30min. terapie v infrakabině, skvělá snídaně do postele a další příjemnosti. Nabízíme také luxusní masáže se slevou nebo adrenalinové zážitky... Čtěte dále!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 28.06.2012
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Relaxační víkendový pobyt můžete prožít v komfortním Aparthotelu Šumava 2000, který je přímo na náměstí malého horského městečka Kašperské Hory, v těsném kontaktu s okolní krásnou přírodou.

Útulný rodinný hotel se 12 pokoji a 1 luxusním apartmá poskytuje (jako jeden z mála hotelů na Šumavě) 4hvězdičkový komfort. Ubytování je ve studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, LCD televizí, DVD a dalším nadstandardním vybavením. Luxusní snídaně formou bohatého bufetu nebo servis na pokoj dle přání. V hotelu je pěkné wellness centrum s vířivkou, finskou saunou a bylinkovou parní lázní, luxusní i relaxační masáže, fitness, venkovní solárně vyhřívaný bazén (v létě) a další vybavení. Relaxační zahrada s možností barbecue. Na recepci Vám rádi poradíme vhodný výlet, nebo si můžete půjčit horské kolo, v zimě běžky (půjčovna jen pro hosty).

Speciální balíček "Relaxační víkend pro dva na horách" můžete rezervovat celoročně ...

V ceně "Relaxačního víkendu pro dva na horách" je zahrnuto:

- ubytování na 2 noci v komfortně zařízených studiích s vlastní koupelnou, kuchyňkou, lcd TV/SAT a DVD
- snídani formou bohatého švédského stolu, nezapomněli jsme ani na milovníky zdravé výživy
- 1 x vstup do relaxačního centra (sauna, vířivka, bylinková parní lázeň, odpočívárna) - rezervováno jen pro Vás!
- 30min. terapie v infrakabině
- 30% sleva na všechny masáže
- wifi na pokoji i v hotelu
- neomezené využití profi-fitness
- bohatá knihovna a výběr nejlepších stolních her
- parkování

Cena:

2.490,- Kč na osobu a celý pobyt včetně uvedených služeb).

kontaktní údaje...

jméno: Sabina Kmecová
email: infosumava2000.cz
telefon: +420 376 546 910
url: http://aparthotel-sumava.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-1 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-2 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-3 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-4 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-5 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-6

Vybrané články

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Hřensko - zajímavý pobyt a krásná příroda

Před branami Českého Švýcarska

Městečko Hřensko je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko. Leží na hranici s Německem na řece Labi, jen kousek po proudu za Děčínem a je to místo s nejnižší nadmořskou výškou v ČR 115 m. To však neznamená, že je zde rovina jako například v Polabské nížině dál proti proudu. Naopak je tato obec zaklíněna mezi skalami, které určují celkový ráz tomuto kraji. Již samotný příjezd po silnici, nebo na druhém břehu po nově vybudované cyklostezce podél železniční tratě je zážitkem pro úchvatné scenérie obrovského kaňonu pískovcových skal a Labe, podél kterého se dostanete až do německého lázeňského města Bad Schandau.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek