Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu

detail nabídky: #88 (zpět)
tip
Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu
SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 2 NOCI + WELLNESS V KOMFORTNÍM HOTELU OD 2.490,- Kč NA OSOBU! Potřebujete na chvíli vytrhnout se z pracovního stereotypu a načerpat nové síly? Dopřejte si příjemnou relaxaci na Šumavě v komfortním rodinném Aparthotelu Šumava s příjemnou atmosférou. Součástí relaxačního pobytu je mimo jiné: vstup jen pro Vás dva do našeho relaxačního centra (vířivka, bylinková parní lázeň i finská sauna), 30min. terapie v infrakabině, skvělá snídaně do postele a další příjemnosti. Nabízíme také luxusní masáže se slevou nebo adrenalinové zážitky... Čtěte dále!

podrobné informace...

Datum aktualizace: 28.06.2012
lokalita: Jižní Čechy cena: 2.000,- až 5.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Relaxační víkendový pobyt můžete prožít v komfortním Aparthotelu Šumava 2000, který je přímo na náměstí malého horského městečka Kašperské Hory, v těsném kontaktu s okolní krásnou přírodou.

Útulný rodinný hotel se 12 pokoji a 1 luxusním apartmá poskytuje (jako jeden z mála hotelů na Šumavě) 4hvězdičkový komfort. Ubytování je ve studiích s vlastní kuchyňkou, koupelnou, LCD televizí, DVD a dalším nadstandardním vybavením. Luxusní snídaně formou bohatého bufetu nebo servis na pokoj dle přání. V hotelu je pěkné wellness centrum s vířivkou, finskou saunou a bylinkovou parní lázní, luxusní i relaxační masáže, fitness, venkovní solárně vyhřívaný bazén (v létě) a další vybavení. Relaxační zahrada s možností barbecue. Na recepci Vám rádi poradíme vhodný výlet, nebo si můžete půjčit horské kolo, v zimě běžky (půjčovna jen pro hosty).

Speciální balíček "Relaxační víkend pro dva na horách" můžete rezervovat celoročně ...

V ceně "Relaxačního víkendu pro dva na horách" je zahrnuto:

- ubytování na 2 noci v komfortně zařízených studiích s vlastní koupelnou, kuchyňkou, lcd TV/SAT a DVD
- snídani formou bohatého švédského stolu, nezapomněli jsme ani na milovníky zdravé výživy
- 1 x vstup do relaxačního centra (sauna, vířivka, bylinková parní lázeň, odpočívárna) - rezervováno jen pro Vás!
- 30min. terapie v infrakabině
- 30% sleva na všechny masáže
- wifi na pokoji i v hotelu
- neomezené využití profi-fitness
- bohatá knihovna a výběr nejlepších stolních her
- parkování

Cena:

2.490,- Kč na osobu a celý pobyt včetně uvedených služeb).

kontaktní údaje...

jméno: Sabina Kmecová
email: infosumava2000.cz
telefon: +420 376 546 910
url: http://aparthotel-sumava.cz
poslat reakci (dotaz) k nabídce
informovat přítele o nabídce
tisk nabídky
odkaz na stránky nabídky

Fotografie nabídky

Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-1 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-2 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-3 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-4 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-5 Šumava: luxusní relaxační pobyt za skvělou cenu-6

Vybrané články

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek