Luxusní bublinky v lázních pro dva

detail nabídky: #96 (zpět)
tip
Luxusní bublinky v lázních pro dva
Přejete si strávit víkend v lázních, kde budete jenom relaxovat, užívat si příjemných procedur a načerpáte nové síly?Dopřejte si víkend pro dva plný koupelí, poděbradské minerálky, procházek v parku a lázeňské atmosféry. Čeká na Vás nový čtyřhvězdičkový hotel s léčebným a rehabilitačním centrem. Hotel má mimořádnou polohu přímo u lázeňského parku a patří k tomu nejlepšímu, co Poděbrady nabízí.

podrobné informace...


kategorie: relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Východní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt pro dvě osoby:
• 2 noci včetně polopenze (snídaně bufet, večeře výběr z tříchodového menu)
(není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
• pitná kúra minerální voda Poděbradka
• 1x bylinná koupel pro oba
• 1x podvodní masáž pro oba
• 1x ruční částečná masáž pro oba
• 1x hydro-jet pro oba
• 1x sauna + pára + fitness pro oba
• Denně bazén s whirlpoolem (ve vybraných časech)
• Během pobytu k dispozici župan.

Trvání:
3 dny – 2 noci

Sezóna:
Celoročně

Lokalita:
Poděbrady.

Cena:
9 324,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Luxusní bublinky v lázních pro dva-1 Luxusní bublinky v lázních pro dva-2 Luxusní bublinky v lázních pro dva-3 Luxusní bublinky v lázních pro dva-4 Luxusní bublinky v lázních pro dva-5 Luxusní bublinky v lázních pro dva-6 Luxusní bublinky v lázních pro dva-7

Vybrané články

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Romantický pobyt v Prachovských skalách

Prachovské skály jsou nádherné místo uprostřed Českého ráje. Jsou obklopené hlubokými lesy, romantickými rybníky a protkány spoustou turistických cest i cyklotras. Je to doslova turistický ráj jak pro rodiny s dětmi, tak i pro dva lidi, kteří hledají samotu a romantiku ve dvou. V Prachovských skalách si přijdou na své milovníci přírody a turistických výšlapů, zrovna tak i obdivovatelé české historie, ale také cykloturisté.

celý článek