Zámecká romantika na Hluboké ve dvou

detail nabídky: #99 (zpět)
tip
Zámecká romantika na Hluboké ve dvou
Zámek Hluboká nad Vltavou. Nádherné romantické místo. Zveme Vás k prožití nezapomenutelného romantického pobytu v hotelu přímo u zámku. Zámek postavený ve stylu windsorské novogotiky je obklopen zámeckou zahradou uprostřed rozsáhlého anglického parku, který láká k romantickým procházkám.

podrobné informace...


kategorie: památky , příroda , relax , romantika , wellness
Datum aktualizace: 18.11.2010
lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru Sdílet na Linkedin

podrobné informace...

Zážitek obsahuje:
Pobyt v zámeckém hotelu pro dvě osoby:
• Ubytování na 1 noc v romantickém zámeckém pokoji
• Romantické pokojové aranžmá zahrnuje:
láhev sektu s jahodami, ovocnou misku a vázanou kytici z růží
• Pětichodový love dinner při svíčkách a láhev vína 0,75 v restauraci „Pánů z Růže“
• Snídani přímo na pokoji s kaviárem a sektem

Sezóna:
Celoročně (vyjma 23.12.-2.1.)

Trvání:
1 noc

Lokalita:
Zámecký hotel přímo u zámku Hluboká nad Vltavou.

Další informace:
Zámecký hotel je výjimečný svou polohou, historií a profesionální úrovní služeb. Ani jeden ze 44 pokojů není stejný. Díky své velikosti a architektonickému řešení má každý svou originální atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, satelitem, hi-fi věží, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Pro hosty hotelu je k dispozici hotelová garáž a venkovní parkoviště.
Hotelový wellness nabízí svým hostům nově rekonstruovaný krytý bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, fitness, solárium, masáže klasické a masáže thajské. Tradiční thajské masáže zajišťuje centrum thajských masáží Tawan.

Cena:
5 934,- Kč s DPH

kontaktní údaje...

Fotografie nabídky

Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-1 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-2 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-3 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-4 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-5 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-6 Zámecká romantika na Hluboké ve dvou-7

Vybrané články

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt pro dva "ve středověku"

Romantický pobyt se středověkou atmosférou, to jsou Dětenice 

Obec Dětenice je krásné místo ve středních Čechách, svojí krásou láká i návštěvníky ze zahraničí, aby okusili jedinečný půvab této obce. Ačkoliv je zde krajina spíše rovná a okolní příroda poskytne více polí, nežli lesů, tak je toto místo plné romantických atrakcí, kterých si lze užít nejlépe ve dvou.

Když se dorazí do samotných Dětenic, tak zprvu člověku vyhládne, na to se ovšem nabízí zaručený recept, kterým je návštěva zdejší středověké krčmy.

celý článek

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách

Sloup v Čechách je krásná víkendová lokalita

Díky své rozloze lze Sloup poznat během víkendu celý. Během návštěvy lze shlédnout půvabné lesní divadlo, které překvapí svojí úžasnou atmosférou, jelikož je v lese kolem skal a jsou tu i hradby.

Návštěva je zde doporučená v létě, jelikož to je tu nejkrásněji a lze podniknout i výlety do okolí. Přes léto tu jsou kulturní akce v jednom proudu a užijete si i skvělé restaurace a hospody, kterých je tu nespočet.

celý článek

Karlštejn

Karlštejn

Na Karlštejn za českými klenoty

Zima se nám nějak loudá, o lyžování na našich horách si zatím necháváme zdát. To ale neznamená, že se z nás stanou peciválové. Alespoň jeden krásný den věnujme pěšímu výletu. 

celý článek