5 934,- Zámecká romantika na Hluboké ve dvou

Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámek Hluboká nad Vltavou. Nádherné romantické místo. Zveme Vás k prožití nezapomenutelného romantického pobytu v hotelu přímo u zámku. Zámek postavený ve stylu windsorské novogotiky je obklopen zámeckou zahradou uprostřed rozsáhlého anglického parku, který láká k romantickým procházkám.

kategorie: památky, příroda, relax, romantika, wellness lokalita: Jižní Čechy cena: 5.000,- až 10.000,-

Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámecká romantika na Hluboké ve dvou Zámecká romantika na Hluboké ve dvou

Zážitek obsahuje:
Pobyt v zámeckém hotelu pro dvě osoby:
• Ubytování na 1 noc v romantickém zámeckém pokoji
• Romantické pokojové aranžmá zahrnuje:
láhev sektu s jahodami, ovocnou misku a vázanou kytici z růží
• Pětichodový love dinner při svíčkách a láhev vína 0,75 v restauraci „Pánů z Růže“
• Snídani přímo na pokoji s kaviárem a sektem

Sezóna:
Celoročně (vyjma 23.12.-2.1.)

Trvání:
1 noc

Lokalita:
Zámecký hotel přímo u zámku Hluboká nad Vltavou.

Další informace:
Zámecký hotel je výjimečný svou polohou, historií a profesionální úrovní služeb. Ani jeden ze 44 pokojů není stejný. Díky své velikosti a architektonickému řešení má každý svou originální atmosféru. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, satelitem, hi-fi věží, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem. Pro hosty hotelu je k dispozici hotelová garáž a venkovní parkoviště.
Hotelový wellness nabízí svým hostům nově rekonstruovaný krytý bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, fitness, solárium, masáže klasické a masáže thajské. Tradiční thajské masáže zajišťuje centrum thajských masáží Tawan.

Cena:
5 934,- Kč s DPH

jméno: esennce.cz
email: esennceesennce.cz
telefon: +420 724 815 847
url: http://www.esennce.cz